header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
KOMUNIKAT KOŃCOWY DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SZS
| Więcej zdjęć »

w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych

W dniu 16.03.2016 roku w hali OCSiR w Ostródzie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Do zawodów zgłosiło się po 8 drużyn dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrano systemem grupowym.

Wyniki i końcowa klasyfikacja dziewcząt:

Grupa A

ZSE-H Olsztyn – ZS nr 2 Ełk             0:3

LO Węgorzewo – ZSZ Braniewo            3:0

ZSE-H Olsztyn – ZSZ Braniewo           1:3

ZS nr 2 Ełk – LO Węgorzewo            1:3

ZSE-H Olsztyn – LO Węgorzewo          0:3

ZS nr 2 Ełk – ZSZ  Braniewo            3:0

1. LO Węgorzewo           6 pkt    9:1

2. ZS nr 2 Ełk            4 pkt    7:3

3. ZSZ Braniewo           2 pkt    3:7

4. ZSE-H Olsztyn           0 pkt    1:9

Grupa B

II LO Elbląg – ZS Iława              3:2

IX LO Olsztyn – ZSKŚiA Giżycko       0:3

II LO Elbląg – ZSKŚiA Giżycko        3:0

ZS Iława – IX LO Olsztyn             3:0

II LO Elbląg – IX LO Olsztyn         3:0

ZS Iława – ZSKŚiA Giżycko             2:3


1. II LO Elbląg                                6 pkt    9:2

2. ZSKŚiA Giżycko                             4 pkt    6:5

3. ZS im Konstytucji 3-go Maja               2pkt     7:6

4. IX LO Olsztyn                            0 pkt    0:9


Półfinały

II LO Elbląg – ZS nr 2 Ełk                 0:3

LO Węgorzewo – ZSKŚiA Giżycko             3:0

o VII miejsce

ZSE-H Olsztyn – IX LO Olsztyn            3:0

o V miejsce

ZSZ Braniewo – ZS Iława                  1:3

o III miejsce

II LO Elbląg – ZSKŚiA Giżycko            3:2

o I miejsce

LO Węgorzewo – ZS nr 2 Ełk               3:1

Końcowa kolejność dziewcząt

1. LO Węgorzewo

2. ZS nr 2 Ełk

3. II LO Elbląg

4. ZSKŚiA Giżycko

5. ZS im. Konstytucji 3 – go Maja Iława

6. ZSZ Braniewo

7. ZSE-H Olsztyn

8. IX LO Olsztyn


Wyniki i końcowa klasyfikacja chłopców:

Grupa A

ZSEiO Elbląg – ZSKŚiA Giżycko        2:3

ZSZiO Nidzica – ZS Lubawa            0:3

ZSEiO Elbląg – ZS Lubawa             2:3

ZSKŚiĄ Giżycko – ZSZiO Nidzica      3:2

ZSEiO Elbląg – ZSZiO Nidzica         2:3

ZSKŚiA Giżycko – ZS Lubawa           3:0

1. ZS Lubawa                  6 pkt           9:2

2. ZSKŚiA Giżycko             4 pkt           6:7

3. ZSZiO Nidzica             2 pkt           5:8

4. ZSEiO Elbląg               0 pkt           6:9

Grupa B

IX LO Olsztyn – ZSR Ostróda             0:3

I LO Elbląg – LO Węgorzewo             3:0

IX LO Olsztyn – LO Węgorzewo           0:3

ZSR Ostróda – I LO Elbląg              3:0

IX LO Olsztyn – I LO Elbląg            0:3

ZSR Ostróda – LO Węgorzewo             2:3

1. ZSR Ostróda                         6 pkt          9:2

2. I LO Elbląg                         4 pkt          6:3

3. LO Węgorzewo                       2 pkt          5:6

4.  IX LO Olsztyn                      0 pkt          0:9

półfinały       

ZSKŚiA Giżycko – ZSR Ostróda            0:3

ZS Lubawa –  I LO Elbląg                0:3

o VII miejsce        ZSEiO Elbląg – IX LO Olsztyn                3:0

o V miejsce                ZSZiO Nidzica – LO Węgorzewo          3:1

o III miejsce           ZS Lubawa – ZSKŚiA Giżycko                3:2

o I miejsce             ZSR Otróda – I LO Elbląg                  3;0

Końcowa kolejność chłopców:

 ZSR Ostróda

2. I LO Elbląg

3. ZS Lubawa

4. ZSKŚiA Giżycko

5. ZSZiO Nidzica

6. LO Węgorzewo

7. ZSEiO Elbląg

8. IX LO Olsztyn

Zespół Szkół Rolniczych wystąpił w składzie: Kamil Jarmołowicz, Krystian

Kawiak,Szymon Podobyćko                                                                                                                                   

opiekun: Szymon Babalski

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wiceprzewodniczący  W-M SZS

Jacek Krzekotowski

Dodany: 17-03-2016 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |