header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
TERMINARZE ROZGRYWEK 5 PIŁKARSKICH GIMNAZJÓW 2016/2017

Do mistrzostw Olsztyna dziewcząt przystąpiło 10 szkół: G 2, G 3, G 4, G 7, G 11, G 12,  G 13, G 14, G 22, G 24.
Natomiast w rozgrywkach chłopców uczestniczy 13 szkół: G 2, G 3, G 4, G 5, G 7, G 9, G 11 ,G 12, G 13, G 14, G 22, G 23, G 24.

DZIEWCZĘTA

Zespoły podzielono na 2 grupy eliminacyjne: W zespole max. 10 zawodników. Czas gry:  1x15 min.
                                       Gr. A:  1.G 3,     2.G 2,    3.G 12,      4.G 22,     5.G 4                           
                       Gr. B:  1.G 13,    2.G 24,    3.G 14,     4.G 11,    5.G 7
          
Mistrzostwa odbędą się systemem gry “każdy z każdym” w grupach.

Do półfinałów awansują pierwsze dwa zespoły z grup i grają wg klucza: A1 – B2 oraz A 2 – B 1.

Zwycięzcy półfinałów grają o I-sze,  przegrani o m-ce III-cie.

Eliminacje:  

poniedziałek 10.10.16r. Sala : HWS Urania     Gr. A
 
        godz.12:30     2 – 5          godz. 13:30     3 – 5
        godz. 12:50    4 – 3                        13:50     1 – 4         
        godz. 13:10    2 – 1                                   
         

czwartek  13.10. 2016 r.    HWS  URANIA    Gr B

godz. 12:30    2 –  5              godz.   13:30   3 – 5   
           12:50   4 – 3                           13:50   1 – 4  
           13:10   1 – 2           
 
 poniedziałek 17.10.16r. Sala : HWS Urania   Gr. B
 
        godz.12:30     2 – 3          godz. 13:30     4 – 2
        godz. 12:50    4 – 5                        13:50     1 – 5         
        godz. 13:10    3 – 1                                   
                                 
poniedziałek   07.11. 2016 r.    HWS  URANIA      Gr A

godz. 12:30     2 – 3                 godz.   13:30   4 – 2   
           12:50    4 – 5                             13:50   1 – 5  
           13:10    1 – 3           
 
Półfinały i finały:  wtorek  22.11.2016 r.       HWS „URANIA”
                                 
 godz. 12:30 …........ - ….........  /  A1 -  B2/   

 godz. 12:50  …......... - …........  / B1 – A2 /

       o III m-ce  godz. 13:20 .......................  -  ..................
 
                  o I   m-ce             godz.  13:45     ....................  -  ..................  
  
Po ostatnim meczu, zakończenie imprezy, wręczenie medali, pucharów i dyplomów.
Uwaga, na pierwszy turniej należy dostarczyć imienną listę zgłoszeniową, wygenerowaną z SRS, potwierdzoną przez Dyrekcję Szkoły.

CHŁOPCY


 W zespole max.10 zawodników. Mecze eliminacyjne gramy 1x20 min natomiast półfinały i finały 2x10 min.

Zespoły podzielono na 3 grupy eliminacyjne.
Gr. A: 1.G 3,     2.G 5,      3.G 11,      4.G 23,      5.G14
Gr. B: 1.G 4,      2.G 22,      3.G 2,        4.G 7
Gr. C: 1.G 12,      2.G 9,       3.G 24,       4.G 13

Mistrzostwa odbędą się systemem gry „każdy z każdym” w grupie. Pierwsze zespoły z grup grają systemem  „każdy z każdym” .

Eliminacje:

czwartek   20.10.16 r.   GR . C     Sala V LO

godz. 14:20   2 – 3
           14:45   1 – 4
           15:10   4 – 3

poniedziałek   24.10.16 r.   GR . A     Sala: HWS Urania

 godz. 12:30   2 – 5
           13:00   3 – 4
           13:30   1 – 2

poniedziałek   14.11.16 r.   GR . B     Sala: HWS Urania

godz. 12:30   1 – 4
           13:00   3 – 2
           13:30   4 – 3

czwartek   01.12.16 r.   GR . C     Sala V LO

godz. 14:20   2 – 1
           14:45   2 – 4
           15:10   1 – 3

poniedziałek   12.12.16 r.   GR . A     Sala: HWS Urania

godz. 12:30   3 – 5
           13:00   1 – 4
           13:30   3 – 2
Dalszy terminarz prześlemy w późniejszym terminie.

Uwaga, na pierwszy turniej należy dostarczyć imienną listę zgłoszeniową, wygenerowaną z SRS, potwierdzoną przez Dyrekcję Szkoły.



Dodany: 06-10-2016 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |