header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
TERMINARZE ROZGRYWEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO OLSZTYNA

"5-tki" PIŁKARSKIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2016/2017

DZIEWCZĘTA

Drogą losowania utworzono 2 grupy eliminacyjne :

 Gr. A                                                               
1.  VI LO       2.  ZSE-H            3.  ZSB        4.  ZSCHiO            5.  I LO                     
                                    
Gr. B 
1.  ZSG-S         2.  II LO               3.  ZSE          4.  V LO          5.  XI LO
        
                                                     
Mecze w grupach odbędą się systemem gry „każdy z każdym” bez rewanżu  (15 min) .

Pierwsze dwa zespoły  awansują do półfinałów i grają wg schematu: A1  –  B2;  A2  -   B1 / 1 x 15 min /.
             
 Zwycięzcy półfinałów zagrają  o I-sze  , pokonani o III-cie  miejsce.

 środa    26.10.2016 r.    sala V LO   Gr. B                                                        
   godz. 13:30 3 - 4                   
 13:50 2 - 5                         
14:10 1 - 2                        

poniedziałek    07.11.2016 r.    sala V LO   Gr. B                                                        
   godz. 08:30 5 - 3                   
 08:50 1 - 4                         
             09:10 2 - 3
 
poniedziałek    21.11.2016 r.    sala: HWS Urania   Gr. A                                                        
   godz. 12:30 3 - 4                   
 12:50 2 - 5                         
             13:10 1 - 2
         
środa    30.11.2016 r.    sala V LO   Gr. B                                                        
   godz. 13:30 5 - 4                   
 13:50 3 - 1                         
             14:10 4 – 2
 14:30    5 – 1                   

poniedziałek    13.12.2016 r.    sala: HWS Urania   Gr. A                                                        
   godz. 12:30 5 - 3                   
 12:50 1 - 4                         
             13:10 2 - 3  
Dalszy terminarz prześlemy w późniejszym terminie.

Uwaga, na pierwszy turniej należy dostarczyć imienną listę zgłoszeniową, wygenerowaną z SRS, potwierdzoną przez Dyrekcję Szkoły.

CHŁOPCY

Drogą losowania utworzono 4 grupy eliminacyjne :

 Gr. A                                                               
1.  ZSEiT       2.  VI LO            3.  II LO        4.  XII LO       5.  III LO                      
                                    
Gr. B 
1.  ZSB         2.  XI LO               3.  ZSE-H         4.  IV LO        

Gr. C                                                               
1.  ZSS       2.  ZSE            3.  V LO        4.  ZSG-S                                
                                    
Gr. D 
1.  I LO        2.  ZSM-E               3.  IX LO         4.  CN-B LO
        
                                                     
Mecze w grupach odbędą się systemem gry „każdy z każdym” bez rewanżu  (20 min) 
Pierwsze  zespoły  awansują do półfinałów i grają wg schematu: A1  –  B1;  C1  -   D1 /2 x 10 min /.
             
 Zwycięzcy półfinałów zagrają  o I-sze  , pokonani o III-cie  miejsce.
 
poniedziałek    28.11.2016 r.    sala: HWS Urania   Gr. A                                                        
   godz. 12:30 2 - 5                   
 12:55 3 - 4                         
             13:20 1 – 2
 13:45    5 – 3 
                        
poniedziałek    05.12.2016 r.    sala: HWS Urania   Gr. B                                                        
   godz. 12:30 1 - 4                   
 12:55 3 - 2                         
             13:20 4 - 3  

środa    07.12.2016 r.    sala: HWS Urania   Gr. D                                                        
   godz. 12:30 1 - 4                   
 12:55 3 - 2                         
             13:20 4 - 3  

poniedziałek    12.12.2016 r.    sala: V LO   Gr. C                                                        
   godz. 08:30 1 - 4                   
 09:00 3 - 2                         
             09:30 4 - 3  

Dalszy terminarz prześlemy w późniejszym terminie.

Uwaga, na pierwszy turniej należy dostarczyć imienną listę zgłoszeniową, wygenerowaną z SRS, potwierdzoną przez Dyrekcję Szkoły.

Dodany: 06-10-2016 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |