header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
TERMINARZE ROZGRYWEK W SIATKÓWCE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2016-2017

Mistrzostwa Olsztyna w siatkówce dziewczat i chłopców

DZIEWCZĘTA

Uczestniczy 12 zespołów, które podzielono na dwie grupy:
Gr. A
1. VII LO,     2. VI LO,     3. I LO,     4. XI LO,     5. II LO,    6. VIII LO 
Gr. B
1. V LO,    2. IX LO,      3. IV LO,      4. ZSB,       5. XII LO      6. ZSE
 
 Systemem gry  „każdy z każdym” w grupach ,  awans pierwszych dwóch zespołów. Następnie wg klucza A1-B2 i A2-B1. Przegrani spotkają się w meczu o III m-ce, a wygrani o I m-ce .

Mecze rozgrywamy do dwóch wygranych setów, zgodnie z przepisami PZPS.

W rozgrywkach obowiązuje punktacja :

zwycięstwo – 3 pkt, przegrana – 0 pkt, walkower –„-1”pkt.

W trakcie rozgrywek drużyna może przegrać walkowerem tylko jeden mecz, przy drugim – zostaje skreślona z listy uczestników mistrzostw.

Do rozgrywek rejonowych zgłosiły się szkoły :  VII LO,  VIII LO, XI LO.

UWAGA!!!

Zgłoszenie imienne drużyny /max. 14 osób/wygenerowane z SRS i podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna zespołu należy dostarczyć na pierwszy mecz.

Środa   02.11.2016           sala: Głowackiego 27          Gr B

 Godz. 13.30   2 – 5

             14.30   3 – 4

31.10-04.11.2016      sala V LO      1 – 6                        Gr B

    
czwartek     10.11.2016r  godz. 12.30   1 – 6           Gr A  sala: Głowackiego   

                                   godz. 13.30   2 – 5                     

07-10.11.2016     sala XI LO       4 – 3                     Gr A
 
poniedziałek   05.12.2016           sala: Głowackiego 27      Gr B
 

Godz. 08.30   6 – 4
             09.30   3 – 5
05-09.12.2016      sala V LO      1 – 2                                  Gr B

Następne terminarze prześlemy w późniejszym okresie.  
Uwaga!!! Wszystkie zespoły muszą występować w estetycznych strojach sportowych , zaś koszulki zawodniczek muszą posiadać numery.
 W sprawach spornych nie ujętych regulaminem decyduje organizator .
Bardzo ważne informacje !!!
1. Na meczu z drużyną obowiązkowo musi być opiekun (trener).
2. Wszyscy uczestnicy imprezy musza posiadać aktualne legitymacje szkolne i przed rozpoczęciem każdego meczu (jeśli będzie to konieczne) przedstawić do weryfikacji sędziemu i opiekunowi drużyny przeciwnej.     
Gospodarz meczu (drużyna umieszczona na pierwszym miejscu) jest zobowiązany do powiadomienia opiekuna drużyny gości, sędziego (kierownik obsad sędziowskich rozgrywek szkolnych Jarosław Brzeski tel. kom. 609 556 161 ) i opiekę medyczną ( Irena Bergmańska – 602 218 617)   o terminie  i miejscu meczu nie później niż 3 dni przed spotkaniem.

CHŁOPCY

Uczestniczy 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy:
Gr. A / grająca o miejsca I-IV/
1. VIII LO,     2. VII LO,     3. V LO,     4. IV LO,   
Gr. B / grająca o miejsca V-VIII/
1. VI LO,    2. ZSS,    3. ZSE,    4. ZSB,   

Systemem gry w grupie A „każdy z każdym” , a następnie wg klucza 1-4 i 2-3. Przegrani spotkają się w meczu o III m-ce, a wygrani o I m-ce .W grupie B „każdy z każdym”  bez rewanżów.

Mecze rozgrywamy do dwóch wygranych setów, zgodnie z przepisami PZPS.

W rozgrywkach obowiązuje punktacja :

zwycięstwo – 3 pkt, przegrana – 0 pkt, walkower –„-1”pkt.

W trakcie rozgrywek drużyna może przegrać walkowerem tylko jeden mecz, przy drugim – zostaje skreślona z listy uczestników mistrzostw.

Do rozgrywek rejonowych zgłosiły się szkoły :  VII LO,  VIII LO.

UWAGA!!!
Zgłoszenie imienne drużyny /max. 14 osób/wygenerowane z SRS i podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna zespołu należy dostarczyć na pierwszy mecz.

___________________________________________________________________________
Gr.A
czwartek     24.11.2016r  godz. 11.30   1 – 2  4 – 3   HWS  Urania
    

                                  godz. 12.45   2 – 4                      1 – 3 
  
czwartek     08.12.2016   godz. 11.30  2 – 3     HWS  Urania 
     12.30  1 - 4

Następne terminarze prześlemy w późniejszym okresie.
 
Gr. B        
 
poniedziałek 21.11.2016r  sala: Głowackiego 27  

godz.  08.30  1 – 2 
10.0     4 – 3

czwartek 08.12.2016r     sala: Głowackiego 27   
godz.   12.30 1 – 4 
14.00   2 – 3

Następne terminarze prześlemy w późniejszym okresie. 

Uwaga!!! Wszystkie zespoły muszą występować w estetycznych strojach sportowych , zaś koszulki zawodników muszą posiadać numery.

 W sprawach spornych nie ujętych regulaminem decyduje organizator .

Bardzo ważne informacje !!!

1. Na meczu z drużyną obowiązkowo musi być opiekun (trener).

2. Wszyscy uczestnicy imprezy musza posiadać aktualne legitymacje szkolne i przed rozpoczęciem każdego meczu (jeśli będzie to konieczne) przedstawić do weryfikacji sędziemu i

opiekunowi drużyny przeciwnej.     

Dodany: 08-10-2016 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |