header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
MIESZANE SZTAFETY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KOMUNIKAT KOŃCOWY
| Więcej zdjęć »

W dniu 25.04.2017 r. na terenach OSiR przy pływalni odbyły się mieszane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjów oraz

szkół ponadgimnazjalnych o mistrzostwo  Olsztyna.

Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W imprezie wzięło udział 365 dziewcząt i chłopców z 19 szkół / kl. IV-VI 260 uczniów,  gimnazja – 46, spg – 59 uczniów /.
 
Klasyfikacja  mistrzostw Olsztyna:

SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoły Podstawowe – kl. IV
1. SP 2
2. SP 3
3. SP 7
Skład zwycięskiej sztafety  SP 2: Wanessa Grabkowska, Sylwia Wróbel, Zuzanna Szymczyk, Zuzanna sieradzka, Julia Wójcik, Milena Tkaczuk, Daria Gąsowska, Adam Szmit, Tymon Niedźwiedź, Mateusz Kazimierczyk, Tobiasz Matusiak vel Matuszewski, Piotr Kamianka, Paweł Dąbrowski, Michał Rżyski.
Opiekunami zespołu są Katarzyna Ziółkowska i Agnieszka Pazik .

Szkoły Podstawowe – kl. V
1. SP 18
2. SP 7
3. SP 9
Skład zwycięskiej sztafety  SP 18: Maja Niedźwiedzka, Agata Lewalska, Kamila Prus, Zosia Kukielska,  Joanna Markowska, Filip Nilipiński,  Cyprian Mochon, Adam Skiba, Szymon Maruszczak, Jakub Fronczak.
Opiekunem zespołu jest Paweł Galik.

Szkoły Podstawowe – kl. VI
1.SP 2
2.SP 22
3.SP 6
Skład zwycięskiej sztafety  SP 2: Martyna Przeradzka, Antonina Nowogórska, Agnieszka Gromadzińska, Kornelia Ostrowska, Amelia Minko, Marika d’Asteten, Bartosz Kisiel, Arkadiusz Tuziemek, Aleksander Pater, Natanie Skrzeszewski, Maciej Kilis, Bartosz Górczyński.
Opiekunami zespołu są Katarzyna Ziółkowska i Agnieszka Pazik .

GIMNAZJA

        1.      Gimnazjum nr 12   
              2.      Gimnazjum nr 11                                         
              3.      Gimnazjum nr 5                                 

Skład zwycięskiej sztafety  G12: Zuzanna Mróz, Oliwia Wąsowska, Oliwia Żukowska, Maja Guziak, Tatiana Klimczuk, Julia Barankiewicz, Mikołaj Truszczyński, Jakub Górniak, Paweł Flis, Dominik Szymczyk, Maciej Dziarmaga.
Opiekunem zespołu jest Marcin Rączkiewicz.

SPG
1. III LO      
2. ZSB   
3. ZSChiO    
     
Skład zwycięskiej sztafety III LO : Gabriela Szkudlarek, Katarzyna Wilińska, Agata Rodak, Alicja Kuzyk, Weronika Bielawska, Ilona Młodzińska, Wioletta Żuk, Maciej Sulikowski, Tomasz Panek, Arkadiusz Jaśkiewicz, Michał Wisniewski, Daniel Jasiński, Jakub Rogucki, Robert Wesołowski, Maciej Tomaszewski.
Opiekunem zespołu jest Halina Pietruczenik-Naruniec.

Trzy pierwsze zespoły w każdej kategorii otrzymały puchary i dyplomy.

fot: Grzegorz Pawłowski - SP 22
 
 

 

 

Dodany: 25-04-2017 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |