header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
XIII OGÓLNOPOLSKA GIMNAZJADA W HALOWYCH GRACH ZESPOŁOWYCH ELBLĄG 2017

KOMUNIKAT KOŃCOWY - koszykówka dziewcząt

ELBLĄG 2017       14-17 czerwiec 2017r.

D Z I E W C Z Ę T A

      
GRUPA   I  WYNIKI
Nowy Sącz -  Olsztyn  53:37  
 Nowy Sącz -  Wysokie Maz.  52:34
 Olsztyn -  Wysokie Maz.  45:25
TABELA  GRUPY  I 
1. Nowy Sącz  2 4 105:71  awans do 1/2 finału
2. Olsztyn  2 3   82:78  awans do 1/2 finału
3. Wysokie Maz. 2 2   59:97
 1/2  FINAŁU
GRUPA  „A” z zaliczeniem meczy z grupy eliminacyjnej I i III
1 Nowy Sącz
2 Olsztyn
3. Aleksandrów
4 Leszno
 Olsztyn - Nowy Sącz  37:53 zal. z gr.
Leszno  - Aleksandrów  29:48 zal. z gr.
Nowy Sącz - Leszno   35:37
Aleksandrów - Olsztyn  58:57
Olsztyn - Leszno   43:47
Nowy Sącz - Aleksandrów  49:41
TABELA  PÓŁFINAŁOWA  GRUPY  „A”
1. Aleksandrów 3 5 147:135 o m-ce  I
2. Nowy Sącz  3 5 137:115 o m-ce III
3. Leszno  3 5 113:126 o m-ce  V
4. Olsztyn  3 3 137:158 o m-ce VII
Mecz III miejsce grup I i III Wysokie Maz. - Gdynia  32:69 o m-ce IX/XI 

FINAŁ 
o m-ce  11-12 Wysokie Maz. - Zgorzelec  60:55
o m-ce     9-10 Gdynia   Starachowice  67:38
o m-ce    7-8 Olsztyn - Oleśnica  54:35
o m-ce    5-6 Leszno  - Szczecin  33:32
o m-ce    3-4 Brzeg  - Nowy Sącz  47:39
o m-ce    1-2 Warszawa - Aleksandrów Ł. 49:35

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ
  1. GMN. Nr 35 Warszawa  - trener Piotr Stasiewicz
  2. GIMN. Aleksandrów Ł.  - trener Piotr Rozwadowski
  3. GIMN. Nr 1 Brzeg  - trener Małgorzata Kubiak
  4. GMN. Nr 9 Nowy Sącz  - trener Leszek Obrzut
  5. GIMN. Nr 8 Leszno  - trener Mariusz Szudra
  6. GIMN. Nr 22 Szczecin  - trener Hanna Steciuk
  7. GIMN. N 3 Olsztyn  - trener Joanna Markiewicz
  8. GIMN. Oleśnica   - trener Łukasz Kozłowski 
  9. GIMN. Nr 9 Gdynia  - trener Hogendorf Karolina, as. Artur Dajos
10. GIMN. Nr 4 Starachowice - trener Radosław Sławiński
11. GIMN. Wysokie Maz.  - trener Artur Czaja
12. GIMN. Nr 3 Zgorzelec  - trener Dorota Witek
13. GIMN. Konstantynów  - trener Piotr Woźniak

WYRÓŻNIENIA  INDYWIDUALNE
„CENTER”   Natalia Radomyska  Warszawa
„OBROŃCA”   Klaudia Kozłowska  Aleksandrów Ł.
„ROZGRYWAJĄCA”  Alicja Jarząb   Brzeg


Sędzia główny turnieju     Koordynator  ds. koszykówki
Cezary Kurowski      Eugeniusz Zapolski  

Dodany: 20-06-2017 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |