header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - KOMUNIKAT KOŃCOWY MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA
| Więcej zdjęć »

FINAŁ MISTRZOSTW -  rok szkolny 2017/2018. Olsztyn, 04.04.2018

W dniu 4.04.2018 odbyły się zawody o mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego w piłce ręcznej chłopców.
W turnieju uczestniczyły:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn
2. Szkoła Podstawowa nr 4 Kętrzyn
3. Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Morąg
5. Gimnazjum nr 4 Mrągowo
6. Gimnazjum Rozogi

Wyniki rozegranych spotkań:
mecze grupowe
SP 2 Olsztyn - Gim. 4 Mrągowo 13:7
SP 9 Elbląg - SP 4 Kętrzyn 17:8
Gim. 4 Mrągowo - SP 1 Morąg 9:12
SP 4 Kętrzyn - Gim. Rozogi 15:19
SP 2 Olsztyn - SP 1 Morąg 16:7
SP 9 Elbląg - Gim. Rozogi 15:10
półfinał I
SP 2 Olsztyn - Gim. Rozogi 23:5
półfinał II
SP 9 Elbląg - SP 1 Morąg 12:17
mecz o V miejsce
SP 4 Kętrzyn - Gim. 4 Mrągowo 20:10
mecz o III miejsce
SP 9 Elbląg - Gim. Rozogi 20:13
mecz o I miejsce
SP 2 Olsztyn - SP 1 Morąg 11:5

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Morąg
3. Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg
4. Gimnazjum Rozogi
5. Gimnazjum nr 4 Mrągowo
6. Szkoła Podstawowa nr 4 Kętrzyn

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Bartkowski Jakub – SP 9 Elbląg
Najlepszy bramkarz: Kreft Jakub - SP 1 Morąg
Najwszechstronniejszy zawodnik: Kozłowski Jakub – SP 2 Olsztyn

Wyróżnienia w poszczególnych drużynach:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn - Kozłowski Maciej
2. Szkoła Podstawowa nr 4 Kętrzyn - Lewczyk Filip
3. Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg - Stępień Cezary
4. Szkoła Podstawowa nr 1 Morąg - Borowiecki Sebastian
5. Gimnazjum nr 4 Mrągowo - Purzycki Jakub
6. Gimnazjum Rozogi - Jędrzejczyk Adrian

Skład SP 2 Olsztyn: Ałaj Jakub, Leszczyński Klaudiusz, Graczyk Igor, Kozłowski Jakub, Kozłowski Maciej, Targoński Robert, Lewalski Filip, Walczak Kacper, Borysiuk Tymoteusz, Krawczyński Paweł, Safiejko Michał, Zieliński Wojciech, Retkiewicz Maciej, Markowski Jakub, Kopczyński Piotr i Reszczyński Mateusz.
Trener: Konstanty Targoński.

ORGANIZATORZY

Dodany: 05-04-2018 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |