header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
LICEALIADA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW - FINAŁ MISTRZOSTW OLSZTYNA

NA PODIUM ZMIANA MIEJSC – TYM RAZEM VIII LO NA NAJWYŻSZYM STOPNIU

W Uranii odbyły się finały mistrzostw Olsztyna w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/18.

Triumfowała ekipa VIII LO, wyprzedzając zaledwie jednym setem zespół VII LO!
Do zawodów zgłosiło się dwanaście zespołów (118 zawodników). Zespoły podzielono na dwie grupy (wg zaawansowania), w których grano systemem „każdy z każdym”. Kolejność ustalono na podstawie tabeli. W grupie I – mistrzowskiej o zwycięstwie decydował jeden set. Ostatnie miejsce w tej grupie i spadek do grupy II w przyszłym roku zajął ZSE. Natomiast awans do grupy I uzyskało XI LO wygrywając wszystkie mecze 2:0.

Grupa I mistrzowska :

Lp.

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt.

sety

m-ce

1

VII LO

xxxx

0 : 2

2 : 0

2 : 0

2 : 0

2 : 0

9

8 : 2

II

2

VIII LO

2 : 0

xxxx

2 : 0

1 : 2

2 : 0

2 : 0

9

9 : 2

I

3

V LO

0 : 2

0 : 2

xxxx

0 : 2

2 : 0

1 : 2

6

3 : 8

V

4

IV LO

0 : 2

2 : 1

2 : 0

xxxx

0 : 2

2 : 0

8

6 : 5

III

5

ZSE

0 : 2

0 : 2

0 : 2

2 : 0

xxxx

1 : 2

6

3 : 8

VI

6

ZSB

0 : 2

0 : 2

2 : 1

0 : 2

2 : 1

xxxx

7

4 : 8

IV

Grupa II:

Lp.

zespół

1

2

3

4

5

6

pkt.

sety

m-ce

1

VI LO

xxxx

1 : 2

2 : 0

0 : 2

0 : 2

2 : 0

7

5 : 6

IV

2

ZSS

2 : 1

xxxx

2 : 1

0 : 2

2 : 1

0:2vo

7

6 : 7

III

3

II LO

0 : 2

1 : 2

xxxx

0 : 2

0 : 2

2 : 1

6

3 : 9

VI

4

XI LO

2 : 0

2 : 0

2 : 0

xxxx

2 : 0

2 : 0

10

10 : 0

I

5

ZSEiT

2 : 0

1 : 2

2 : 0

0 : 2

xxxx

2 : 0

8

7 : 4

II

6

ZSE-H

0 : 2

2 : 0

1 : 2

0 : 2

0 : 2

xxxx

6

3 : 8

V

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. VIII LO
2. VII LO
3. IV LO
4. ZSB
5. V LO
6. ZSE

Mistrzowie Olsztyna z VIII LO grali w składzie: Damian Bilko, Michał Dudziec, Sebastian Fiuk, Hubert Lasecki, Piotr Laskowski, Jacek Nacz, Michał Narkowicz, Mateusz Piotrowski, Mateusz Prokop, Konrad Pszczółkowski, Maciej Schol, Dawid Sokołowski, Adam Świdroń, Beniamin Zwoliński.
Opiekunem i trenerem zespołu VIII LO był Rafał Wiśniewski.
Cztery czołowe zespoły startujące w rozgrywkach otrzymały puchary, dyplomy, a trzy medale.

Dodany: 10-04-2018 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |