header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - KOMUNIKAT KOŃCOWY
| Więcej zdjęć »

MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO SZS

Trasy biegowe - MOSiR Olecko, 13.04.2018.

Sędzia główny - Paweł Maksimowicz (Olecko)
Sędzia starter  - Wojciech Pilichowski (Olecko)
Sędzia mety  - Robert Markowski (Olecko)
Spiker   - Andrzej Kamiński (Olecko)
Opieka  medyczna - Maciej Kosiński (Olecko)
Sędziowie  - sędziowie la Olecko

Patronat medialny - Głos Olecka,    portal "zolecka.pl"

Wyniki indywidualne 600m dziewczęta rocznik 2007 i młodsze:
1. Amelia Jaszczur  - SP 1 Pisz  - 2:14,01
2. Klaudia Synowiec  - SP 1 Pisz  - 2:16,08
3. Julia Żynda   - SP 3 Gołdap  - 2,18,00
4. Ewelina Tulkiewicz  - SP 7 Giżycko - 2:26,00
5. Julia Borkowska  - SP 4 Giżycko - 2:27,50
6. Amelia Ksiązek  - SP 2 Olsztyn
7. Julia Durnaj   - SP 7 Giżycko
8. Nikola Piotrowska  - SP 1 Olecko
9. Paulina Pucia   - SP 4 Giżycko
10. Katarzyna Kazukiewicz - SP 7 Giżycko
11. Julia Opanowska  - SP 3 Olecko
12. Paulina Malinoś  - SP 2 Olsztyn
13. Antonina Mościcka  - SP 4 Giżycko
14. Pola Falęcka   - SP 2 Olsztyn
15. Milena Szuksztul  - SP 7 Bartoszyce
16. Maja Stachurska  - SP 7 Giżycko
17. Julia Chorąży   - SP 1 Olecko
18. Kaja Zielińska   - SP 1 Olecko
19. Nikola Muskała  - SP 2 Olecko
20. Aleksandra Szmigiel  - SP 1 Pisz
21. Katrzyna Źrebiec  - SP 2 Węgorzewo
22. Oliwia Sawczuk  - SP 2 Olsztyn
23. Suzanna Skałka  - SP 3 Olecko
24. Ida Smolińska   - SP 3 Olecko
25. Natalia Zioło   - SP 7 Bartoszyce
sklasyfikowanych – 70 zawodniczek

Wyniki indywidualne 800 m dziewcząt rocznik 2005-2006
1. Zuzanna Kopko  - SP 4 Giżycko - 2:23,00
2. Julia Cemka    - SP 4 Giżycko - 2:24,00
3. Malwina Szybiak  - SP 7 Giżycko - 2:28,00
4. Wiktoria Szlempo  - SP 3 Gołdap  - 2:28,60
5. Nikola Krawczuk  - SP 4 Giżycko - 2:30,00
6. Alicja Morawska  - SP 7 Giżycko
7. Nadia Narwojsz  - SP 7 Giżycko
8. Wiktoria Jackiewicz  - SP 3 Olecko
9. Zuzanna Rafalska  - SP 7 Bartoszyce
10. Ola Kulesza   - SP 7 Giżycko
11. Nikola Tiwończuk  - SP 4 Giżycko
12. Nikola Jurek   - SP 3 Olecko
13. Weronika Rafalska  - SP 7 Bartoszyce
14. Maja Jeglinska  - SP 3 Olecko
15. Laura Wyrostek  - SP 3 Gołdap
16. Amelia Gutowska  - SP 1 Pisz
17. Karolina Wesołowska  - SP 3 Gołdap
18. Dominka Żukowska  - SP 2 Gołdap
19. Marta Chupka   - SP 4 Giżycko
20. Kinga Czerwinska  - SP 3 Olecko
21. Oliwia Broniszewska  - SP 3 Gołdap
22. Martyna Żukowska  - SP 7 Giżycko
23. Natalia Klimowicz  - SP 1 Pisz
24. Julia Jankowska  - SP 2 Gołdap
25. Hanna Żbikowska  - SP 7 Bartoszyce
sklasyfikowanych 52 zawodniczki

Wyniki indywidualne 600 m chłopców rocznik 2007 i młodsi
1. Miłosz Kosakowski  - SP 1 Pisz   2:06,00
2. Leon Chrapkowski  - SP 1 Pisz   2:07,00
3. Oliwier Korzep  - SP 1 Pisz   2:12,00
4. Piotr Cieciuch   - SP 2 Olsztyn   2:13,00
5. Kacper Pyczkowski  - SP 1 Pisz  2: 16,00
6. Mateusz Frączek  - SP 7 Bartoszyce 
7. Adrian malinowski  - SP 1 Pisz
8. Natan Chodań   - SP 7 Gizycko
9. Adam Wojdyło  - SP 2 Olsztyn
10. Dawid Paulin   - SP 1 Pisz
11. Mateusz Sylwestrzak  - SP 4 Giżycko
12. Tymon Ciechanowski  - SP 1 Olecko
13. Marcin Bieńkowski  - SP 2 Olsztyn
14. Michał Dołżycki  - SP 7 Bartoszyce
15. Krzysztof Godkowski  - SP 3 Olecko
16. Szymin Bida    - SP 3 Gołdap
17. Dominik Sienkiewicz  - SP 2 Olsztyn
18. Dawid Dziadosz  - SP 7 Giżycko
19. Julian Torbacz   - SP 7 Giżycko
20. Alan Poszwa   - SP Gąski
21. Tomasz Dąbrowski  - SP 2 Olsztyn
22. Dawid Orłłowski  - SP 7 Giżycko
23. Emil Fursewicz  - SP 4 Giżycko
24. Oskar Kozłowski  - SP 3 Gołdap
25. Filip Chyża   - SP 2 Olsztyn
sklasyfikowanych 64 zawodników

Wyniki indywidualne 800 m chłopców rocznik 2005-2006
1. Oskar Kosakowski  - SP 1 Pisz  2:08,00
2. Daniel Kalinowski  - SP 1 Węgorzewo 2:14,00
3. Damian Zaczkowski  - SP 1 Pisz  2:16,00
4. Jakub Byl   - SP 7 Bartoszyce
5. Jakub Żenda   - SP 3 Olecko
6. Maciej Woronko  - SP 4 Giżycko
7. Jakub Gołębiewski  - SP 1 Pisz
8. Michał Kijewski  - SP 1 Węgorzewo
9. Damian Błażyński  - SP 1 Pisz
10. Piotr Mnich   - SP 2 Wegorzewo
11. Olaf Król    - SP 7 Giżycko
12. Daniel Baran   - SP 2 Węgorzewo
13. Krystian Kobiałka  - SP 7 Giżycko
14. Radek Szwejkowski  - SP 1 Węgorzewo
15. Jędrzej Turlinski  - SP 4 Giżycko
16. Mateusz Puza   - SP 2 Gołdap
17. Patryk Chełkowski  - SP 4 Giżcko
18. Aleksy Krupa   - SP 7 Giżycko
19. Jakub Pigiel    - SP 2 Gołdap
20. Iwo Januszkiewicz  - SP 3 Gołdap
21. Marcin Pawlukiewicz  - SP 4 Giżycko
22. Domink Guz   - SP 7 Bartoszyce
23. Stanisław Górki  - SP 1 Pisz
24. Sebastian Dębski  - SP 1 Olecko
25. Aleksander Zawistowski - SP 1 Olecko
sklasyfikowanych  60 zawodników   

Wyniki indywidualne 1000 m dziewcząt rocznik 2002 – 2004
1. Kinga Kornacka   - SP Grodziczno - 2:53,00
2. Karolina Kornacka  - SP Grodziczno - 2:57,00
3. Maja Stawicka  - SP 2 Olsztyn  - 3:08,00
4. Wiktoria Cybulska  - SP 2 Olsztyn  - 3:12,00
5. Kamelia Trościanka  - UKS Sokół Węgorzewo
6. Poczynek   - SP 1 Giżycko
7. Oliwia Kłosowska  - SP Grodziczno
8. Iga Grygiencza  - SP 2 Giżycko
9. Kornelia Herman  - SP 2 Olsztyn
10. Agnieszka Świerzbin  - SP 2 Olecko
11. Martyna Wąsiakowska - SP 1 Giżycko
12. Klaudia Ostrowska  - SP 2 Olsztyn
13. Patrycja Motulewicz  - SP 2 Olecko
14. Zuzanna Gorbac  - SP 2 Giżycko
15. Kinga Dąbrowska  - SP Grodziczno
16. Zuzanna  Kruszniewska - SP 1 Olecko
17. Karolina Jasinska  - SP 2 Olecko
18. Zuzanna Ciż   - SP 2 Giżycko
19. Inez Baranowska  - SP 1 Olecko
20. Maja Bagieńska  - SP 1 Olecko
21. Iwona Denes   - UKS Sokół Węgorzewo
22. Retel    - SP 1 Olecko
23. Aleksandra Górynowicz-Fundychel - SP 2 Giżycko
24. Julia Bolesław   - SP 1 Giżycko
sklasyfikowanych 31 zawodniczek

 


Wyniki indywidualne 1500 m chłopców rocznik 2002-2004
1. Jakub Kozacki  - SP 2 Olsztyn  - 3:49,00
2. Mateusz Tkaczuk  - SP 2 Olsztyn  - 3:50,00
3. Bartosz Walnicki  - Gimn Wegorzewo - 3:52,00
4. Filip Szmyt   - SP 1 Giżycko - 3:54,00
5. Damian Soból   - SP 2 Olsztyn  - 3:57,00
6. Wojciech Tomczyk  - SP 2 Olecko
7. Kornel Typa   - SP 2 Giżycko
8. Dobrosław Ziminski  - SP 2 Olsztyn
9. Przemek Filipek  - SP 2 Giżycko
10. Miłosz Zackiewicz  - SP 2 Olecko
11. Adam Kun   - Gimn Węgorzewo
12. Maciej Tulkiewicz  - SP 2 Giżycko
13. Daniel Interewicz  - Gimn Wegorzewo
14. Mateusz Jasinski  - SP 1 Olecko
15. Dominik Zawistowski - SP 2 Olecko
16. Marek Nowakowski  - SP 3 Olecko
17. Kamil Szargiej  - SP1 Olecko
18. Bartosz Miliszewski  - SP 1 Olecko
19. Michał Sawko   - SP 1 Giżycko
20. Adam Kucharski  - SP 2 Giżycko
21. Norbert Przekop  - SP 2 Olecko
22. Mateusz Zymkowski  - SP 1 Olecko
23. Wojciech Dębski  - SP 1 Giżycko
24. Miłosz Kutnik   - Gimn Wegorzewo
25. Michał Lenar   - SP 1 Gizycko
sklasyfikowanych 26 zawodników

Wyniki indywidualne 1000 m dziewcząt rocznik 1998 i młodsze
1. Alicja Pietruczuk  - ZSLiZaw Olecko - 3:15,00
2. Weronika Dziatkowska - ZSZ Gołdap  - 3:26,00
3. Ewa Zysk   - I LO Olecko  - 3:27,00
4. Martyna Dzierżyk  - ZSLiZaw Olecko - 3:28,00
5. Marta Cieślukowska  - ZSLiZaw Olecko - 3:28,80
6. Natalia Niedźwiecka  - ZST Olecko
7. Wiktoria Rudnik   - I LO Pisz  
8. Natalia Piwko   - I LO Pisz
9. Angelika Szczęsna  - ZSZ Gołdap
10. Gabriela Karpowicz    - I LO Pisz 
11. Wiktoria Jankowska  - I LO Pisz
12. Gabriela Fiertek  - I LO Olecko]
13. Agata Rutkowska  - II LO Giżycko
14. Anna Stankiewicz   - II LO Giżycko
15. Joanna Ołów   - ZST Olecko
16. Aleksandra Malecka  - II LO Gizycko
17. Natalia Filipkowska  - II LO Giżycko
18. Anna Skorupska  - I LO Olecko
19. Anita Słowikowska  - ZSZ Goldap
20. Paulina Zubowicz   - I LO Olecko
21. Klaudia Stach   - ZSLiZAw Olecko
22. Wioletta Karmiłowicz - ZSZ Gołdap
23. Kinga Chludzińska  - ZST Olecko
24. Patrycja Królikowska  - ZST Olecko

Wyniki indywidualne 1500 m chłopców rocznik 1998 i  mlodsi
1. Albert Wronowski  - LO Gołdap  - 3:36,00
2. Konrad Poreda  - LO Gołdap  - 3:44,00
3. Eryk Karaś   - ZSLiZAw Olecko - 3:48,00
4. Tomasz Wołczek  - II LO Giżycko
5. Simon Czupryński  - I LO Pisz
6. Jakub Szmigiel  - I LO Pisz
7. Jakub Żelazko   - ZSLiZaw Olecko
8. Dawid Litus   - ZST Olecko
9. Michał Sznurkowski  - LO Gołdap
10. Maciej Wojczys  - II LO Gizycko
11. Jacek Szrejder   - LO Gołdap
12. Filip Trzasko   - ZST Olecko
13. Karol Laska   - LO ZDZ Giżycko
14. Jakub Dręzek   - I LO Pisz
15. Adam Galus   - II LO Gizycko
16. Mateusz Jabłoński  - ZST Olecko
17. Hubert Kalicki  - ZSLiZaw Olecko
18. Tomasz Jachimowicz  - ZSLiZaw Olecko
19. Karol Bartosia   - LO ZDZ Giżycko
20. Bartek Skrodzki  - I LO Pisz
21. Patryk Ciborek  - ZST Olecko
22. Rafał Szwejkowski  - ZSZ Wegorzewo
23. Jacek Zabłocki  - LO ZDZ Giżyck
24. Mateusz Orłowski  - II LO Giżycko
25. Michał Rutkowski  - I LO Olecko
sklasyfikowanych 37 zawodników

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005 i młodsi – Igrzyska Dzieci
1. SP  4 Giżycko   - 38 pkt
2. SP 7 Giżycko   - 35
3. SP 1 Pisz   - 21
4. SP 3 Gołdap   - 17
5. SP 3 Olecko   - 17
6. SP 2 Olsztyn    - 12
7. SP 7 Bartoszyce  - 12
8. SP 1 Olecko   -  8
9. SP 2 Gołdap   -  3
10. SP 2 Olecko   -  2
- SP 1 Giżycko  -  0
- SP 1 Węgorzewo  -  0

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi – Igrzyska Dzieci
1. SP 1 Pisz   - 59 pkt
2. SP 7 Giżycko   - 17
3. SP 2 Olsztyn   - 16
4. SP 4 Gizycko   - 15
5. SP 1 Wegorzewo  - 14
6. SP 7 Bartoszyce  - 14
7. SP 1 Giżycko   -   8
8. SP 2 Węgorzewo  -   7
9. SP 3 Olecko   -   5
10. SP 3 Gołdap   -   5
11. SP 2 Gołdap   -   4
12. SP Gąski   -   2
- SP 1 Giżycko  -   0
- SP 2 Olecko   -   0

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA DZIEWCZĄT ROCZNIK 2002-2004 i – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. SP Nowe Grodziczno  - 23 pkt
2. SP 2 Olsztyn   - 18
3. SP 2 Giżycko   - 10
4. SP 1 Giżycko   -   9
5. SP 2 Olecko   -   9
6. Gimn Wegorzewo  -   7
7. SP Olecko   -   7
- SP 3 Olecko   -   0

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002-2004 i – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. SP 2 Olsztyn   - 25 pkt
2. Gimn Wegorzewo  - 13
3. SP 2 Olecko   - 13
4. SP 2 Giżycko   - 13
5. SP 1 Giżycko   -   9
6. SP 1 Olecko   -   8
7. SP 3 Olecko   -   2

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA DZIEWCZĄT  ROCZNIK 1998 i młodsze – LICEALIADA
1. ZSLiZAWODOWYCH Olecko - 20 pkt
2. I LO Pisz    - 15
3. ZSZ Gołdap    - 14
4. I LO Olecko    - 10
5. ZST Olecko    - 10
6. II LO Giżycko   - 10

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA CHŁOPCÓW ROCZNIK 1998 i młodsi – LICEALIADA
1. LO Gołdap    - 23 pkt
2. I LO Pisz    - 15
3. ZSLiZaw Olecko   - 14
4. II LO Giżycko   - 13
5. ZST Olecko    - 10
6. LO ZDZ Giżycko   -   6
7. ZSZ Wegorzewo   -   1
8. I LO Olecko    -   1
- ZSZ Gołdap    -   0

Zdjęcia z imprezy można oglądać na stronie internetowej Głosu Olecka: www.olecko.wm.pl

Dodany: 14-04-2018 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |