header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
MISTRZOSTWA OLSZTYNA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
| Więcej zdjęć »

Na frekwencję nie można było narzekać

W dniu 2.10.2018r. na terenach przy pływalni odbyły się mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019.

W imprezie wzięło udział : 417 uczniów / 175 dziewcząt i 242 chłopców / z 38 olsztyńskich szkół.

Szkoły Podstawowe Nr : 2, N5, 6, 7,9, 10, 15, 19, 22, 25, 30, 34.

Gimnazja Nr: 2 , 4, 22, 23,  oraz SP: 2, N5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 22, 25, 30, 34 .

Szkoły Ponadgimnazjalne : LO II,  LO IV, LO V, LO XII,  ZSE-H, ZSChiO, ZSB, ZSM-E, ZSE, ZSEiT, L Plastyczne .

Oto wyniki poszczególnych biegów:

Igrzyska Dzieci

dziewczęta
ur. 2008 i młodsze- 44 zawodniczki                                    ur. 2006 i młodsze- 46 zawodniczki

1. Oliwia Szczuk  SP 2                                                       1. Nikola Jeleniewicz SP 25
2. Maja Kiślińska  SP 25                                                    2. Amelia Borko  SP 2
3. Matylda Ryba   SP 15                                                    3. Maja Zielińska  SP 2
4. Justyna Łajewska SP 22                                                   4. Dominika Rogucka SP 25
5. Paulina Malinosz SP 2                                                    5. Pola Falencka  SP 2
6. Aniela Kędzior  SP 2                                                       6. Monika Dziuba SP 10

chłopcy
ur.2008 i młodsi – 52 zawodników                                       ur.2006 i młodsi- 53 zawodników

1. Piotr Szelugowski SP 3                                                     1. Michał Skowronek   SP 2
2. Maciej Kujawski SP 10                                                      2. Oskar Pieńciuk   SP 34
3. Paweł Łastowski SP 30                                                     3. Hubert Kaczmarek   SP 34
4. Paweł Szelugowski SP 30                                                  4. Michał Targoński   SP 7
5. Oktawian Kotowski SP 2                                                   5. Szymon Juchno   SP 15
6. Maks Oziębło  SP 7                                                          6. Marcin Bieńkowski   SP 2
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dziewczęta
ur. 2004-2005  - 39 zawodniczek                                          ur. 2003 i młodsze - 4 zawodniczki

1. Julia Twardowska  SP 30                                                   1. Wiktoria Masojć  Gim 7
2. Klaudia Ostrowska  SP 2                                                    2. Zofia Szwed   Gim 2
3. Wiktoria Cybulska  SP 2                                                     3. Ola Mikołajczyk  Gim 23
4. Julia Oziębło   SP 7                                                           4. Dominika Drachusz  Gim 5
5. Lena Sadurska  SP 15   
6. Paulina Wółkiewicz  SP 2  

chłopcy

ur. 2004-2005  - 41 zawodników                                          ur. 2003  - 28 zawodników

1. Bartosz Górczyński  SP 2                                                    1. Maciej Ochnio  Gim 7
2. Maksymilian Żołądź  SP 22                                                 2. Marcin Skomski Gim 7
3. Stefan Markowski  SP 2                                                     3. Damian Soból  Gim 7
4. Mikołaj Florek   SP 15                                                        4. Kacper Kłoczko Gim 4
5. Michał Chrobak  SP 30                                                       5. Robert Jurczak Gim 23
6. Michał Bieńkowski  SP 2                                                     6. Rafał Kotewski Gim 22

Licealiada
dziewczęta

ur. 2001 i młodsze - 16 zawodniczek                                    ur. 1999 i młodsze – 5 zawodniczek

1. Maja Lemanowicz LO IV                                                 1. Małgorzata Prusińska  ZSChiO
2. Agnieszka Semeniuk LO II                                              2. Anna Żuk    ZSB
3. Izabela Kościanek ZSB                                                   3. Katarzyna Wielgowska  LO Plast.
4. Oliwia Żuk  ZSB                                                            4. Paulina Muszyńska   ZSE-H
5. Katarzyna Kulhawik ZSChiO                                            5. Ewelina Musik    LO Plast.
6. Wiktoria Bugowska LO II  
 
 chłopcy
ur. 2001 i młodsi – 44 zawodników                                    ur. 1999 i młodsi - 10 zawodników

1. Piotr Kozłowski ZSEiT                                                       1. Dominik Zalewski  LO V
2. Krystian Jaśkiewicz ZSME                                                 2. Jakub Brych   LO V
3. Jakub Kozacki  ZSME                                                       3. Kazimierz Skirca  ZSB
4. Aleksander Rutkowski LO V                                              4. Michał Majahmadov  ZSE
5. Jakub Chojnowski LO VI                                                  5. Kacper Lisikiewicz  LO II
6. Mateusz Tkaczuk  LO II                                                   6. Aleksander Lisikiewicz LO II
 
Za zajęcie I-III miejsca w każdej kategorii wiekowej zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Dodany: 05-10-2018 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |