header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
FINAŁ MISTRZOSTW OLSZTYNA LICEALIADY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
| Więcej zdjęć »

IZA ŻUKOWSKA I IZA RZODKIEWICZ ORAZ KACPER TAUDUL I MARCIN GNATOWSKI NA NAJWYŻSZYM STOPNIU PODIUM 

Za nami finały rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w siatkówce plażowej dziewcząt SPG w roku szkolnym 2018/2019. Impreza odbyła się w pięknej scenerii: na boiskach w CRS Ukiel.
Do rozgrywek zgłosiło się 19 zespołów a wystartowało 14 z 10 szkół (I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, X LO, XI LO, XII LO, ZSE, ZSE-H), które zagrały systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczów).

Półfinały: 
Kłodowska/Kucharska  (I LO) – Pawlikowska/Dobuszewska (XII LO) 2:1
Żukowska/Rzodkiewicz  (IV LO) – Godlewska/Kraucka (XI LO) 2:0

Mecz o 3. miejsce:  
Pawlikowska/Dobuszewska (XII LO)  – Godlewska/Kraucka (XI LO)  1:2

Finał: 
Żukowska/Rzodkiewicz (IV LO)  –  Kłodowska/Kucharska  (I LO) 2:0 
               
Końcowe wyniki:
1. IV LO – Żukowska/Rzodkiewicz (opiekun Marek Wasilewski)     
2. I LO – Kłodowska/Kucharska
3. XI LO – Godlewska/Kraucka
4. XII LO – Pawlikowska/Dobuszewska

W rozgrywkach uczestniczyło 29 zawodniczek.
Cztery czołowe zespoły otrzymały puchary i dyplomy, a trzy medale.

SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW

Boiska siatkarskie kompleksu w CRS Ukiel były arenami finałów rozgrywek o mistrzostwo Olsztyna w siatkówce plażowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. Pogoda sprzyjała, dopisała również frekwencja: do rozgrywek zgłosiło się 20 zespołów a wystartowało 18 z 11 szkół ( II LO, V LO, VI LO, VII LO, X LO, XI LO, XII LO, ZSB, ZSE, ZSE-H, TINF-EKON.). W turnieju zastosowano system brazylijski (do dwóch przegranych meczów).

Półfinały: 
Taudul/Gnatowski  (X LO) – Januszkiewicz/Guzanowski (X LO) 2:0
Łukaszuk/Brzozowski (VII LO) – Kucharczyk/Dobrowolski (XII LO) 1:2
Mecz o 3. miejsce:       
Januszkiewicz/Guzanowski (X LO) – Łukaszuk/Brzozowski (VII LO) 0:2
Finał: 
Taudul/Gnatowski  (X LO) – Kucharczyk/Dobrowolski (XII LO) 2:1 
               
Końcowe wyniki:
1. X LO – Taudul/Gnatowski  (opiekun Rafał Wiśniewski)     
2. XII LO – Kucharczyk/Dobrowolski (opiekun Wiesław Sukniewicz)
3. X LO – Januszkiewicz/Guzanowski (opiekun Rafał Wiśniewski)    
4. VII – Łukaszuk/Brzozowski

W rozgrywkach uczestniczyło 36 zawodników.
Cztery czołowe zespoły otrzymały puchary i dyplomy, a trzy medale.

 

Dodany: 03-06-2019 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |