header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
KOMUNIKATY KOŃCOWE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SZS W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ IMS I LICEALIADY

DWA ZŁOTE I DWA SREBRNE MEDALE EKIP Z OLSZTYNA

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Giżycko,dnia  12.06.2019 r.
 
W zawodach brało udział 6 zespołów  dziewcząt i 8 zespołów chłopców.Zastosowano system brazylijski do 2 przegranych meczów dla chłopców  oraz  podział na grupy dla dziewcżąt.
 
WYNIKI:
Dziewczęta:
GRUPA “ A”                                                                                   GRUPA “B”
 
SP 1 Giżycko                 4  4:0                                                   SP311 Olsztyn       4    4:0
Gim.Sport.Szczytno       3   2:3                                                    SP 3 Kętrzyn        3    2:2           
SP4 Mrągowo               2   1:4                                                   SP Zwierzewo        2    0:4 


PÓŁFINAŁ  I              PÓŁFINAŁ II
SP1Giżycko-SP3 Kętrzyn  2:0    

 SP311 Olsztyn-Gim.Sport.Szczytno   2:0
 
Mecz o V-VIm-ca        SP 4 Mrągowo – SP Zwierzewo    2:0
Mecz o III-IV m-ca      Gim.Sport.Szczytno-SP3 Ketrzyn  1:2
Mecz o I-II  m-ca         SP1 Giżycko -SP 311 Olsztyn         2:0        
    
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Dziewczęta                                                                Chłopcy
1.SP nr 1 Giżycko                                                      1.Gim.Sportowe Szczytno
2.SP 311 Olsztyn                                                        2.SP 311 Olsztyn 
3.SP nr 3 Kętrzyn                                                       3.SP nr 1 Giżycko
4.Gim.Sportowe Szczytno                                            4.SP nr 4 Kętrzyn
5.SP nr 4 Mrągowo                                                     5.SP nr 3 Gołdap
6.SP Zwierzewo                                                          6.SP nr 2 Giżycko
                                                                                7.SP Zwierzewo
                                                                                8.SP nr 4 Mrągowo
Statuetki MVP otrzymali: Weronika Poczynek  z SP1 Giżycko  i Kacper Gut z Gim,Sport.Szczytno.

Nagrody w postaci medalu”Najlepszy zawodnik turnieju” otrzymali:E.Chmielewska z SP 1 Giżycko,J.Czochara z SP311 Olsztyn ,M.Korpalska z SP3 Kętrzyn,O.Tarasewicz z Gim.Sport.Szczytno,O.Jakubaszko z SP4 Mrągowo,
A.Filipek z SP Zwierzewo,M.Sienkiewicz zSP4 Mrągowo,K.Bobkowski z SP Zwierzewo,M.Tulkiewicz z SP2 Giżycko ,T.Walc z SP3 Gołdap ,F.Lewczyk z SP4 Kętrzyn,K.Bereza z SP1 Giżycko ,Sz.Ławrynowicz z SP311 Olsztyn,  ,M.Siwik z Gim.Sport .Szczytno.

SKŁAD ZESPOŁÓW:
Dziewczęta:
SP nr1 Giżycko- Bolesławicz Julia,Chmielewska Emilia,Poczynek Weronika -opiekun Tomaszewska Kamila SP 311 Olsztyn -Czochara Jagoda,Kaczor Luiza -opiekun  Adam Kurian

Chłopcy:
Gim.Sport. Szczytno-Drach Oliwier,Gut Kacper,Siwik Mateusz-opiekun  krzysztof Janowski SP 311 Olsztyn -Witkowski Maksymilian,Ławrynowicz Szymon -opiekun Adam Kurian
 
 FINAŁ WOJEWÓDZKI LICEALIADY

Termin i miejsce: 14.06.2019 r., boiska MOSiR w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko.
Sędziowie: Maciej Mularczyk, Jerzy Wrzyszcz, Robert Markowski i Paweł Maksimowicz.
 
W turnieju finałowym wzięły udział drużyny: IV LO Olsztyn, ZS Kętrzyn, XII LO Olsztyn, ZS CKR Karolewo, ZS 3 Szczytno oraz LO Gołdap. Zespoły z I LO Giżycko zrezygnowały z zawodów. Grano systemem „każdy z każdym”.
 
Wyniki:
Dziewczęta:
IV LO Olsztyn – ZS Kętrzyn     2:0   (21:3, 21:6)
 
Klasyfikacja końcowa:
 

I miejsce  IV LO Olsztyn
II miejsce  ZS Kętrzyn
 
Składy drużyn:
IV LO Olsztyn: Izabela Rzodkiewicz, Izabela Żukowska (opiekun Marek Wasilewski).

ZS Kętrzyn: Milena Łyszczarek, Joanna Nikończuk, Kamila Zbrzezna (opiekun Barbara Kałuża).
 
Chłopcy:
ZS 3 Szczytno – LO Gołdap     1:2   (22:24, 21:19, 12:15)
ZS CKR Karolewo – XII LO Olsztyn  0:2  (10:21, 10:21)
ZS 3 Szczytno – ZS CKR Karolewo   2:0  (21:13, 21:19)
LO Gołdap – XII LO Olsztyn    0:2  (18:21, 17:21)
ZS 3 Szczytno – XII LO Olsztyn    0:2  (17:21, 13:21)
LO Gołdap – ZS CKR Karolewo  
  2:0  (21:6, 21:15)

Klasyfikacja końcowa:
 

I miejsce  XII LO Olsztyn
II miejsce  LO Gołdap
III miejsce  ZS 3 Szczytno
IV miejsce  ZS CKR Karolewo
 
Składy drużyn:
XII LO Olsztyn: Kacper Dobrowolski, Marceli Kucharczuk (opiekun Wiesław Sukniewicz).

LO Gołdap: Kacper Lange, Adam Rakowski, Dawid Rusak (opiekun Bogusław Jejer).

ZS 3 Szczytno: Konrad Drężek, Filip Kowalewski, Dominik Maciejewski (opiekun Ewa Tomaszczyk).
ZS CKR Karolewo: Michał Perżyło, Jakub Łojko (opiekun Andrzej Rzeczycki).
 
 
Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego
   
 
 

Dodany: 30-06-2019 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |