header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
:
MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE REJONU 1 W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - WYNIKI

ID, IMS, LICEALIADA

Tenis stołowy Igrzyska dzieci
SZCZEBEL – DATA I MIEJSCE  23.11.2019  ZSO nr 3 Olsztyn ul. Wańkowicza 1
Rejon I

WYNIKI:
WYNIKI GRUPY   CHŁOPCY                                                      

SP 25  SP TUŁAWKI  2-3
SP KATOLICKA SP DYWITY 3-0
SP DYWITY SP25 OLSZTYN 3-0
SP 25 OLSZTYN SP KATOLICKA 0-3
SP TIŁAWKI SP KATOLICKA 0-3 
SP TUŁAWKI SP DYWITY 0-3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE SP KATOLICKA OLSZTYN ( TADEUSZ DZIĘCIOŁ, KORZENIOWSKI ANDRZEJ)
II MIEJSCE SP DYWITY ( BIENIASZEWSKI PIOTR, ŻYLINSKI KONRAD))
III MIEJSCE SP TUŁAWKI ( MELNYK JAROSŁAW , ZDZIEBŁOWSKI CEZARY, KLIMEK RADOSŁAW)
IV MIEJSCE SP 25 OLSZTYN ( FILIP PĘGIER, IGOR MARCIŃCZUK)

WYNIKI GRUPY DZIEWCZETA

SP KATOLICKA OLSZTYN  SP DYWITY 3-0
SP KATOLICKA OLSZTYN  SP 25 OLSZTYN 3-0
SP 25 OLSZTYN  SP DYWITY 0-3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE SP KATOLICKA OLSZTYN ( CZUBEK ZUNNANA, DZIĘCIOŁ ZOFIA)
II MIEJSCE SP DYWITY   ( ŁOJEWSKA EMILIA, GOŁĘBIOWSKA ANNA)
III MIEJSCE SP 25 OLSZTYN  ( PATRYCJA SZYDLIK , BOHANOWICZ LENA)


IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ

 

WYNIKI GRUPY CHŁOPCÓW

SP DYWITY – SP KATOLICKA OLSZTYN  3-2

KLASYFIKACJA KONCOWA

I MIEJSCE SP KATOLICKA (  KUROWSKI KAMIL, WITKOWSKI FRANCISZEK)
II MIEJSCE SP DYWITY      ( BIENIASZEWSKI ANDRZEJ, KURZELOWSKI KRZYSZTOF)

WYNIKI GRUPY DZIEWCZĄT

SP DYWITY – SP TUŁAWKI 3-1
SP KATOLICKA- SP DYWITY 0-3
SP KATOLICKA – SP TUŁAWKI 0-3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE  SP TUŁAWKI ( ANTOSIAK PATRYCJA, GÓRALSKA AGATA)
II MIEJSCE SP DYWITY (  JULIA SAKLSKA, MARTA WELEC)
III MIEJSCE SP KATOLICKA ( KOZŁOWSKA ANIELA, WOJNO ALEKSANDRA)

 

LICELJADA

WYNIKI GRUPY CHLOPCÓW
LO XIII OLSZTYN- LO V OLSZTYN   3-2
LO XII OLSZTYN-  LO IX OLSZTYN  3-0
LOV OLSZTYN LOIX OLSZTYN  3-0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE LO XIII OLSZTYN ( SALACH ŁUKASZ, MALINOWSKI MATEUSZ)
II MIEJSCE LOV OLSZTYN    ( KLIMCZEWSKI JAKUB, DASZUK IGOR )
III MIEJSCE LO IX OLSZTYN ( KOWALCZUK KRZYSZTOF, MICHAŁOWSKI RAFAŁ)

WYNIKI GRUP DZIEWCZAT

LO V OLSZTYN -  LO IX OLSZTYN  3-0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I MIEJSCE LO V OLSZTYN  ( CIESNIEWSKA JULIA, GIEDZIUN ALEKSANDRA)
II MIEJSCE LO IX OLSZTYN ( KILJAN VIKTORIA, POPLAWSKA KAROLINA)


Zawody były realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego


      sporządził : Jarosław Czerwienko

 

Dodany: 26-11-2019 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |