header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZS W PŁYWANIU

OLSZTYNIANIE NADAL NA PODIUM

W piątek (13 grudnia) na obiekcie „Lega” w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców – Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

Startowali uczniowie ze szkół w: Olsztynie, Olecku, Giżycka, Wilkas, Pisza, Dobrego Miasta, Gołdapi, Ełku. Wśród nich nie brakowało zawodników ze znanych sekcji regionu.
Rywalizowano w czterech stylach : najmłodsi na dystansie 25 metrów, pozostali na 50 m. Rozgrywano również sztafety.

Oddzielnie prowadzono klasyfikacje dziewcząt i chłopców.

W Igrzyskach Dzieci zwyciężyli: SP 10 Olsztyn (dziewczęta) i SP 2 Olsztyn (chłopcy), w Igrzyskach Młodzieży najlepsi byli: wśród dziewcząt SP 3 Dobre Miasto, a wśród chłopców SP 2 Olsztyn.

Licealiadę w obu kategoriach wygrali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Iławy. Na drugim miejscu uplasowali się pływacy IV LO.


Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Igrzyska Dzieci

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m klasyczny
1. Alicja Wasilewska (SP10 Olsztyn) - 16,95s
2. Antonina Żuchowska (SP2 Olsztyn) - 18,51s
3. Łucja Gorzoch (SP3 Ełk) - 18,97s
4. Klaudia Synowiec (SP1 Pisz) - 19,23s
5. Joanna Przybyszewska (SP2 Olsztyn) - 19,51s
6. Maria Cyglicka (SP10 Olsztyn) - 19,69s
7. Amelia Węgrecka (SP3 Stare Miasto) - 21,40s
8. Pola Cholewicka (SP4 Ełk) - 21,94s
9. Julia Żynda (SP3 Gołdap) - 21,95s
10. Maja Juchniewicz (SP Wilkasy) - 22,28s
11. Roksana Puchalska (SP3 Gołdap) - 22,37s
12. Martyna Kaszkiel (SP1 Olecko) - 23,73s
13. Karolina Maczyszyn (SP4 Giżycko) - 24,14s
14. Julia Żyndul (SP4 Giżycko) - 24,90s
15. Maja Pietnoczka ( SP7 Giżycko) - 27,05s
16. Maja Kaziak (SP4 Giżycko) - 28,54s
17. Maja Brzezińska (SP3 Gołdap) - 29,19s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m klasyczny
1. Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (SP2 Olsztyn) - 17,67s
2. Jan Suchocki (SP10 Olsztyn) - 18,19s
3. Krystian Kluziak (SP2 Olsztyn) - 19,88s
4. Antoni Kisielewski (SP3 Gołdap) - 21,25s
5. Filip Leszczyński(SP3 Dobre Miasto) - 21,44s
6. Olaf Truszkowski (SP3 Ełk) - 21,56s
7. Mateusz Sylwestrzak (SP4 Giżycko) - 21,59s
8. Tobiasz Sierotko (SP4 Ełk) - 22,50s
9. Kacper Stambłowski (SP3 Ełk) - 23,44s
10. Paweł Jurewicz (SP5 Ełk) - 23,48s
11. Piotr Cenacewicz (SP3 Dobre Miasto) - 23,59s
12. Seweryn Gawecki (SP5 Ełk) - 25,40s
13. Igor Bełbot (SP Wilkasy) - 27,16s
14. Dawid Orłowski (SP7 Giżycko) - 27,26s
15. Daniel Rusiecki (SP7 Giżycko) - 28,63s

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m grzbietowy
1. Kinga Paszkowska (SP3 Ełk) - 17,50s
2. Agata Roczeń (SP3 Gołdap) - 17,76s
3. Maja Gregorczyk (SP2 Olsztyn) - 17,97s
4. Zuzanna Urbańska (SP2 Olsztyn) - 17,99s
5. Wiktoria Adamczyk (SP10 Olsztyn) - 18,03s
6. Zuzanna Babińska (SP3 Ełk) - 19,81s
7. Wiktoria Kamińska (SP7 Giżycko) - 22,40s
8. Natalia Gałązka (SP Wilkasy) - 23,00s
9. Zofia Ignaszak (SP4 Ełk) - 23,08s
10. Maja Kucharska (SP4 Ełk) - 24,02s
11. Malwina Muszyńska (SP1 Olecko) - 24,92s
12. Maja Kozłowska (SP Wilkasy) - 26,54s
13. Oliwia Stomska (SP7 Giżycko) - 26,81s
14. Julia Turlińska (SP4 Giżycko) - 28,94s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m grzbietowy
1. Wolfgang Gebauer (SP10 Olsztyn) - 18,40s
2. Kryspin Gołąb (SP2 Olsztyn) - 18,58s
3. Oskar Kozłowski (SP3 Gołdap) - 18,92s
4. Bartosz Walasiewicz (SP4 Giżycko) - 19,76s
5. Tomasz Kislowski (SP5 Ełk) - 20,17s
6. Patryk Sikorski (SP3 Ełk) - 21,38s
7. Szymon Warecha (SP4 Ełk) - 21,93s
8. Alan Pińczak (SP3 Ełk) - 22,98s
9. Tymon Śnieżyński (SP1 Olecko) - 23,69s
10. Jacek Szydłowski (SP Wilkasy) - 27,12s
11. Michał Ostrzyński (SP7 Giżycko) - 27,63s
12. Bartosz Gierak (SP1 Olecko) - 27,72s
13. Jan Zera (SP10 Olsztyn) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m dowolny
1. Amelia Szymańska (SP3 Ełk) - 13,68s
2. Monika Dziuba (SP10 Olsztyn) - 14,52s
3. Dominika Kraszewska (SP10 Olsztyn) - 14,80s
4. Michalina Musiał (SP2 Olsztyn) - 15,33s
5. Nina Szyłkiewicz (SP1 Olecko) - 15,60s
6. Amelia Gajewska (SP1 Olecko) - 15,77s
7. Aniela Gzik (SP3 Dobre Miasto) - 16,07s
8. Inga Naszkiewicz (SP3 Gołdap) - 16,29s
9. Milena Sierota (SP3 Dobre Miasto) - 16,72s
10. Maja Piwońska (SP4 Ełk) - 16,84s
11. Amelia Jaszczur (SP1 Pisz) - 17,04s
12. Kinga Dmochowska (SP3 Gołdap) - 17,06s
13. Aleksandra Skrodzka (SP1 Pisz) - 17,15s
14. Maja Szwejk (SP4 Giżycko) - 17,45s
15. Oliwia Czarnecka (SP3 Dobre Miasto) - 17,69s
16. Oliwia Gąska (SP3 Dobre Miasto) - 17,97s
17. Gabriela Mikoś (SP3 Ełk) - 18,15s
18. Lena Bełbot (SP7 Giżycko) - 18,22s
19. Oliwia Łatacz (SP7 Giżycko) - 19,41s
20. Maria Fejfer (SP Wilkasy) - 20,92s
21. Weronika Kowalewska (SP1 Pisz)- 21,75s
22. Aleksandra Szmigiel (SP1 Pisz) - 22,04s
23. Natalia Szymańczyk (SP4 Ełk) - 22,46s
24. Ewa Fabisiak (SP Wilkasy) - 23,61s
25. Aleksandra Lewkowicz (SP4 Giżycko) - 25,91s
26. Julia Urbanowicz (SP Wilkasy) - 27,19s
27. Kaja Kisielewska (SP7 Giżycko) - 28,29s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m dowolny
1. Adrian Malinowski (SP1 Pisz) - 13,43s
2. Filip Wojnowski (SP2 Olsztyn) - 14,25s
3. Oskar Tomala (SP5 Ełk) - 15,66s
4. Cyprian Adamowicz (SP2 Olsztyn) - 16,10s
5. Mikołaj Czałbowski (SP4 Giżycko) - 16,17s
6. Jakub Najmowicz (SP3 Dobre Miasto) - 16,35s
7. Zoran Sroka (SP4 Giżycko) - 16,43s
8. Karol Nowak (SP3 Gołdap) - 16,47s
9. Jeremi Wojtas (SP3 Gołdap) - 16,58s
10. Błażej Powierża (SP10 Olsztyn) - 16,61s
11. Piotr Saliński (SP1 Olecko) - 16,66s
11. Miłosz Kosakowski (SP1 Pisz) - 16,66s
13. Dominik Rózio (SP5 Ełk) - 17,19s
14. Patryk Biszewski (SP4 Ełk) - 17,35s
15. Maksymilian Myśliwiec (SP3 Dobre Miasto) - 17,60s
16. Oliwier Kobus (SP3 Dobre Miasto) - 17,75s
17. Jacek Hapon (SP3 Ełk) - 17,95s
18. Adrian Wielgosz (SP3 Dobre Miasto) - 18,02s
19. Bartek Jusiel (SP5 Ełk) - 18,45s
20. Szymon Bida (SP3 Gołdap) - 19,03
21. Aleksander Maciejczyk (SP1 Pisz) - 19,13s
22. Franciszek Biega (SP4 Giżycko) - 19,34s
23. Hubert Jurewicz (SP1 Olecko) - 19,35s
24. Michał Włodarczyk (SP4 Ełk) - 19,39s
25. Bartosz Mielnik (SP3 Gołdap) - 19,74s
25. Rafał Szypczyński (SP1 Pisz) - 19,74s
27. Maciej Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,48s
28. Jakub Szymanowski (SP3 Ełk) - 20,51s
29. Dominik Tylman (SP1 Olecko) - 21,48s
30. Maciej Kozub (SP Wilkasy) - 21,96s
31. Kacper Góralczyk (SP Wilkasy) - 22,51s
32. Dominik Samul (SP1 Pisz) - 22,75s
33. Mateusz Stefanowski (SP7 Giżycko) - 24,12s
34. Adrian Białaszonek (SP Wilkasy) - 24,73s
35. Kacper Chomański (SP Wilkasy) - 27,08s
36. Wiktor Krakowski (SP1 Pisz) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m motylkowy
1. Maja Brodacka (SP2 Olsztyn) - 16,08s
2. Zuzanna Chrzanowska (SP10 Olsztyn) - 16,66s
3. Julia Truszkowska (SP3 Ełk) - 18,02s
4. Kornelia Świeczko (SP4 Ełk) - 19,17s
5. Nikola Drobiszewska (SP1 Olecko) - 19,40s
6. Magdalena Wyszyńska (SP1 Olecko) - 21,90s
7. Maja Werkowska (SP3 Dobre Miasto) - 22,69s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m motylkowy
1. Andrzej Szczepaniak (SP2 Olsztyn) - 15,59s
2. Adam Łojewski (SP10 Olsztyn) - 16,47s
3. Bartosz Grzesiuk (SP4 Ełk) - 16,87s
4. Konrad Odolecki (SP4 Ełk) - 17,77s
5. Tomasz Sadowski (SP10 Olsztyn) - 18,08s
6. Mikołaj Strupiński (SP4 Giżycko) - 19,57s
7. Dawid Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,39s
8. Piotr Witkowski (SP1 Olecko) - 23,28s

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 6x25m
1. SP10 Olsztyn - 1:35,10
2. SP3 Ełk - 1:37,79
3. SP2 Olsztyn - 1:40,70
4. SP3 Dobre Miasto - 1:46,88
5. SP1 Olecko - 1:49,41
6. SP3 Gołdap - 1:51,90
7. SP1 Pisz - 1:55,71
8. SP4 Ełk - 2:03,31
9. SP4 Giżycko - 2:18,77
10. SP Wilkasy - 2:22,35
11. SP7 Giżycko - 2:23,48

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi chłopcy 6x25m
1. SP2 Olsztyn - 1:36,05
2. SP10 Olsztyn - 1:43,77
3. SP1 Pisz - 1:44,61
4. SP3 Gołdap - 1:48,00
5. SP4 Ełk - 1:48,77
6. SP3 Dobre Miasto - 1:50,56
7. SP4 Giżycko - 1:52,48
8. SP5 Ełk - 1:56,10
9. SP3 Ełk - 1:58,48
10. SP1 Olecko - 2:02,76
11. SP7 Giżycko - 2:11,11
12. SP Wilkasy - 2:19,41

Klasyfikacja szkół (2007 i młodsi)

Dziewczęta
1. SP 10 Olsztyn (Alicja Wasilewska, Maria Cyglicka, Wiktoria Adamczyk, Dominika Kraszewska, Monika Dziuba, Zuzanna Chrzanowska) - 118 pkt.
2. SP2 Olsztyn (Joanna Przybyszewska, Antonina Żuchowska, Zuzanna Urbańska, Maja Gregorczyk, Michalina Musiał, Maja Brodacka) - 112 pkt.
3. SP3 Ełk Julia Truszkowska, Amelia Szymańska, Gabriela Mikoś, Kinga Paszkowska, Zuzanna Babińska, Łucja Gorzoch) 103 pkt.
4. SP1 Olecko - 81 pkt.
5. SP3 Gołdap - 65 pkt.
6. SP4 Ełk - 62 pkt.
7. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.
8. SP1 Pisz - 43 pkt
9. SP Wilkasy - 35 pkt.
10. SP4 Giżycko - 30 pkt.
11. SP7 Giżycko - 28 pkt.

Chłopcy
1. SP2 Olsztyn (Tobiasz Mateusiak vel Matuszewski, Krystian Kluziak, Kryspin Gołąb, Filip Wojnowski, Cyprian Adamowicz, Andrzej Szczepaniak) - 125 pkt.
2. SP 10 Olsztyn (Adam Łojewski, Tomasz Sadowski, Błażej Powierża, Jan Zera, Wolfgang Gebauer, Jan Suchocki) - 96 pkt.
3. SP3 Gołdap (Antoni Kisielewski, Oskar Kozłowski, Jeremi Wojtas, Karol Nowak, Bartosz Mielnik, Szymon Bida) - 70 pkt.
4. SP3 Ełk - 69 pkt.
5. SP4 Giżycko - 65 pkt.
6. SP5 Ełk - 60 pkt.
7. SP4 Ełk - 59 pkt.
8. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.
9. SP1 Pisz - 51 pkt.
10. SP7 Giżycko - 44 pkt.
11. SP1 Olecko - 42 pkt.
12. SP Wilkasy - 21 pkt.

Igrzyska Młodzieży

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m klasyczny
1. Wiktoria Kowalska (SP10 Olsztyn) - 38,18s
2. Natalia Klemarewska (SP4 Ełk) - 41,35s
3. Magdalena Sychocka (SP2 Olsztyn) - 45,36s
4. Maja Woszczak (SP4 Giżycko) - 45,94s
5. Roksana Angowska (SP2 Olsztyn) - 46,30s
6. Emilia Stefaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 46,47s
7. Ada Adamska (SP1 Olecko) - 46,80s
8. Julia Świdwa (SP3 Dobre Miasto) - 47,94s
9. Anna Mielechowicz (SP4 Ełk) - 48,71s
10. Nadia Rokita (SP3 Dobre Miasto) - 48,96s
11. Marta Chołod (SP1 Olecko) - 56,57s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m klasyczny
1. Maksymilian Kulik (SP10 Olsztyn) - 36,12s
2. Kacper Lenczewski (SP1 Ełk) - 37,48s
3. Piotr Kamianka (SP2 Olsztyn) - 37,63s
4. Hubert Hyzopski (SP4 Ełk) - 41,65s
5. Maciej Korniluk (SP1 Ełk) - 47,69s
6. Dominik Szałkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 49,35s
7. Kacper Karbownik (SP4 Giżycko) - 49,92s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m grzbietowy
1. Zuzanna Zduniak (SP10 Olsztyn) - 36,83s
2. Zuzanna Uścinowicz (SP10 Olsztyn) - 40,97s
3. Magdalena Skórnóg (SP4 Giżycko) - 51,65s
4. Justyna Racis (SP1 Olecko) - 56,11s
5. Anna Hajduk (SP Wilkasy) - 57,24s
6. Wiktoria Kamińska (SP Wilkasy) - 1:00,56
7. Olga Plaga (SP1 Olecko) - 1:01,93
8. Maja Tońska (SP2 Olsztyn) - 1:03,10

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m grzbietowy
1. Oliwier Dragun (SP10 Olsztyn) - 34,22s
2. Karol Pokrętowski (SP2 Olsztyn) - 35,83s
3. Paweł Dąbrowski (SP2 Olsztyn) - 37,17s
4. Hubert Gryżewski (SP4 Ełk) - 38,58s
5. Maciej Pajewski (SP1 Ełk) - 38,78s
6. Wojciech Woszczak (SP4 Giżycko) - 41,13s
7. Dominik Koziatek (SP3 Dobre Miasto) - 41,62s
8. Piotr Pryzmont (SP1 Ełk) - 41,74s
9. Jakub Stepaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 42,39s
10. Filip Sierzputowski (SP1 Pisz) - 52,15s
11. Konrad Ługiewicz (SP4 Giżycko) - 54,79s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m dowolny
1. Kamila Bałdyga (SP10 Olsztyn) - 32,53s
2. Emilia Żurawska (SP3 Dobre Miasto) - 32,64s
3. Oliwia Nojman (SP3 Dobre Miasto) - 33,07s
4. Alicja Szczudło (SP2 Olsztyn) - 33,80s
5. Oliwia Wyszko (SP4 Ełk) - 36,52s
6. Amelia Borko (SP2 Olsztyn) - 37,17s
7. Zuzanna Śnieżyńska (SP1 Olecko) - 37,53s
8. Małgorzata Tyczka (SP4 Giżycko) - 38,74s
9. Kinga Pielka (SP Wilkasy) - 39,91s
10. Oliwia Siedlecka (SP4 Giżycko) -40,10s
11. Magdalena Należyta (SP4 Ełk) - 40,64s
12. Karolina Jarmołowska (SP4 Giżycko) - 47,29s
13. Zuzanna Sędzicka (SP1 Olecko) - 48,22s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m dowolny
1. Łukasz Gilski (SP2 Olsztyn) - 28,58s
2. Jakub Piwko (SP3 Dobre Miasto) - 29,95s
3. Bartłomiej Orzołek (SP10 Olsztyn) - 31,86s
4. Michał Regin (SP3 Dobre Miasto) - 32,00s
5. Jakub Siemieniewicz (SP4 Ełk) - 33,38s
6. Maciej Liszewski (SP1 Ełk) - 33,83s
7. Piotr Krzyżewski (SP10 Olsztyn) - 33,87s
8. Maciej Chodań (SP2 Olsztyn) - 33,97s
9. Oliwier Gutowski (SP1 Ełk) - 34,36s
10. Bartosz Bielawski (SP4 Giżycko) - 35,26s
11. Adrian Nowak (SP1 Pisz) - 37,16s
12. Filip Brudnicki (SP3 Dobre Miasto) - 38,80s
13. Krzysztof Metelski (SP1 Pisz) - 39,90s
14. Oskar Nowakowski (SP1 Pisz) - 40,10
15. Kacper Pieńkosz (SP4 Ełk) - DQ

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m motylkowy
1. Maja Grzegorczyk (SP4 Ełk) - 34,76s
2. Maria Idzkowski (SP2 Olsztyn) - 36,40s
3. Anna Wieniarska (SP10 Olsztyn) - 37,59s
4. Julita Waszkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 38,37s
5. Kaja Zalewska (SP4 Ełk) - 43,80s
6. Lena Zwolińska (SP4 Giżycko) - 49,77s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m motylkowy
1. Michał Kaczmarek (SP2 Olsztyn) - 31,25s
2. Michał Rżyski (SP10 Olsztyn) - 31,37s
3. Hubert Grzymkowski (SP4 Ełk) - 31,82s
4. Jędrzej Turliński (SP4 Giżycko) - 33,50s
5. Szymon Stryjewski (SP4 Ełk) - 35,04s
6. Paweł Truskolawski (SP10 Olsztyn) - 36,61s
7. Mikołaj Borak (SP1 Pisz) - 39,68s
8. Kamil Endler Kozłowski (SP4 Giżycko) - 43,88s

Sztafeta rocznik 2005-2006 dziewczęta 6x50m
1. SP3 Dobre Miasto - 3:33,50
2. SP4 Ełk - 3:39,37
3. SP2 Olsztyn - 3:49,11
4. SP4 Giżycko - 4:08,78
5. SP1 Olecko - 4:19,04
6. SP Wilkasy - 4:54,56

Sztafeta rocznik 2005-2006 chłopcy 6x50m
1. SP2 Olsztyn - 3:03,00
2. SP10 Olsztyn - 3:05,58
3. SP4 Ełk - 3:11,06
4. SP1 Ełk - 3:15,77
5. SP3 Dobre Miasto - 3:19,32
6. SP1 Pisz - 3:45,66
7. SP4 Giżycko - 4:02,91

Klasyfikacja szkół (2005/06)

Dziewczęta
1. SP3 Dobre Miasto (Emilia Stefaniuk, Julia Świda, Nadia Rokita, Emilia Żurawska, Oliwia Nojman, Julita Waszkiewicz) - 103 pkt.
2. SP2 Olsztyn (Amelia Borko, Alicja Szczudło, Maja Tońska, Roksana Angowska, Magdalena Sychocka, Maria Idzikowski - 102 pkt.
3. SP4 Ełk (Kaja Zalewska, Maja Grzegorczyk, Oliwia Wyszko, Magdalena Należyta, Anna Mielechowicz, Natalia Klemarewska) - 100 pkt.
4. SP 4 Giżycko - 85 pkt.
5. SP 10 Olsztyn - 80 pkt.
6. SP1 Olecko - 77 pkt.
7. SP Wilkasy - 53 pkt.

Chłopcy
1. SP2 Olsztyn (Piotr Kamianka, Karol Pokrętowski, Paweł Dąbrowski, Łukasz Gilski, Maciej Chodań, Michał Kaczmarek) - 120 pkt.
2. SP 10 Olsztyn (Paweł Truskolawski, Michał Rżyski, Bartłomiej Ożołek, Piotr Krzyżewski, Oliwier Dragun, Maksymilian Kulik) - 114 pkt.
3. SP1 Ełk (Kacper Lenczewski, Maciej Korniluk, Maciej Pajewski, Piotr Pryzmont, Oliwier Gutowski, Maciej Liszewski) - 93 pkt.
4. SP4 Ełk - 92 pkt.
5. SP3 Dobre Miasto - 86 pkt.
6. SP4 Giżycko - 76 pkt.
7. SP1 Pisz - 45 pkt.

Licealiada

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m klasyczny
1. Marta Gładkojć (IV LO Olsztyn) - 39,35s
2. Maja Kondraciuk (LO Gołdap) - 43,13s
3. Marta Stepanik (LO Gołdap) - 45,91s
4. Michalina Makarewicz (II LO Giżycko) - 49,98s
5. Paulina Białecka (I LO Ełk) - 50,92s
6. Urszula Kamińska (I LO Olecko) - 1:08,69

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m klasyczny
1. Krystian Porbacki (IV LO Olsztyn) - 33,89s
2. Filip Drażba (I LO Olecko) - 38,88s
3. Tomasz Zaniewski (IV LO Olsztyn) - 39,65s
4. Mateusz Wojtkielewicz (I LO Ełk) - 40,16s
5. Kacper Chwiedor (I LO Ełk) - 40,59s
6. Maciej Jacuński (ZSO Iława) - 40,90s
7. Adam Galus (II LO Giżycko) - 43,69s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m grzbietowy
1. Agata Mijas (ZSO Iława) - 38,51s
2. ZSO Iława (Martyna Pawelas) - 38,56s
3. Martyna Maciejewska (I LO Ełk) - 41,84s
4. Karolina Wasiela (IV LO Olsztyn) - 45,05s
5. Julia Łapucka (I LO Olecko) - 45,51s
6. Zuzanna Kuzdra (IV LO Olsztyn) - 45,70s
7. Karolina Kopycka (I LO Olecko) - 45,95s
8. Natalia Tomaszewska (LO Gołdap) - 47,12s
9. Wiktoria Szulborska (II LO Giżycko) - 1:03,93

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m grzbietowy
1. Filip Rybiński (ZSO Iława) - 28,62s
2. Mateusz Wiecheć (I LO Ełk) - 32,61s
3. Filip Szmyt (ZST Olecko) - 34,39s
4. Mikołaj Szyłański (IV LO Olsztyn) - 35,39s
5. Filip Figurski (ZSO Iława) - 36,30s
6. Kacper Szukajt (II LO Giżycko) - 37,81s
7. Seweryn Zaniewski (I LO Olecko) - 38,35s
8. Bartosz Biszewski (I LO Olecko) - 40,07s
9. Konrad Dziąba (II LO Giżycko) - 41,22s
10. Rafał Jobczyński (I LO Olecko) -41,73s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m dowolny
1. Lena Gryżewska (I LO Ełk) - 30,66s
2. Natalia Zapolnik (LO Gołdap) - 31,93s
3. Maria Żelazna (ZSO Iława) - 32,00s
4. Wiktoria Szeluga (IV LO Olsztyn) - 32,48s
5. Ewa Łapucka (I LO Olecko) - 32,83s
6. Wiktoria Płazińska (IOlecko) - 33,22s
7. Sandra Wiśniewska (ZSO Iława) - 34,13s
8. Aleksandra Raukuć (IV LO Olsztyn) - 37,33s
9. Natalia Rakowska (II LO Giżycko) - 40,29s
10. Selwina Jankojć (II LO Giżycko) - 47,36s
11. Natalia Pietkiewicz (II LO Giżycko) - 49,79s
12. Oliwia Kowalska (II LO Giżycko) - 51,29s

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m dowolny
1. Hubert Bruzdewicz (IV LO Olsztyn) - 25,86s
2. Paweł Masalski (ZST Olecko) - 26,12s
3. Maksymilian Kopiczko (II LO Giżycko) - 26,36s
4. Patryk Jakubczyk (ZSO Iława) - 26,84s
5. Dawid Mitin (ZST Olecko) - 27,26s
6. Szymon Koszczka (ZSO Iława) - 28,01s
7. Błażej Gałkowski (I LO Olecko) - 28,33s
8. Hubert Maczyszyn (II LO Giżycko) - 29,30s
9. Szymon Żmuda (I LO Ełk) - 30,29s
10. Patryk Dąbrowski (IV LO Olsztyn) - 31,07s
11. Mateusz Siedlecki (II LO Giżycko) - 31,45s
12. Adam Randzio (I LO Ełk) - 34,51s
13. Kamil Morawski (ZST Olecko) - 38,40s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m motylkowy
1. Aleksandra Kaszkiel (I LO Ełk) - 32,40s
2. Liliana Kukiełka (ZSO Iława) - 32,93s
3. Natalia Hatalska (I LO Olecko) - 34,22s
4. Anna Wtulich (IV LO Olsztyn) - 34,54s
5. Natalia Urbańska (ZSO Iława) - 38,24s
6. Julia Niedużak (I LO Ełk) - 40,08s

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m motylkowy
1. Janusz Ciarczyński (ZSO Iława) - 28,13s
2. Igor Mierzejek (IV LO Olsztyn) - 29,41s
3. Tomasz Wiecheć (I LO Ełk) - 30,38s
4. Tomasz Kaszkiel (I LO Olecko) - 33,56s

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 6x50m
1. ZSO Iława - 3:22,48
2. IV LO Olsztyn - 3:24,63
3. I LO Ełk - 4:06,36
4. LO Gołdap - 3:44,41
5. I LO Olecko - 4:06,36

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi chłopcy 6x50m
1. ZSO Iława - 2:38,55
2. IV LO Olsztyn - 2:50,43
3. I LO Olecko - 3:00,16
4. I LO Ełk - 3:07,19
5. II LO Giżycko - 3:21,46

Klasyfikacja szkół (2000 i młodsi)

Dziewczęta
1. ZSO Iława (Agata Mijas, Zuzanna Kuzdra, Sandra Wiśniewska, Maria Żelazna, Liliana Kukiełka, Natalia Urbańska) - 113 pkt.
2. IV LO Olsztyn (Anna Wtulich, Wiktoria Szeluga, Aleksandra Raukuć, Martyna Pawelas, Karolina Wasiela, Marta Gładkojć) - 110 pkt.
3. I LO Ełk (Martyna Grzesiuk, Paulia Białecka, Martyna Maciejewska, Natalia Rakowska, Lena Gryżewska, Julia Niedużak) - 107 pkt.
4. I LO Olecko - 94 pkt.
5. LO Gołdap - 79 pkt.
6. II LO Giżycko - 39 pkt.

Chłopcy
1. ZSO Iława (Janusz Ciarczyński, Patryk Jakubczyk, Szymon Koszczka, Filip Figurski, Filip Rybiński, Maciej Jacuński) - 115 pkt.
2. IV LO Olsztyn (Tomasz Zaniewski, Krystian Porbacki, Mikołaj Szyłański, HubertBruzdewicz, Patryk Dąbrowski, Igor Mierzejek) - 113 pkt.
3. I LO Ełk (Tomasz Wiecheć, Adam Randzio, Szymon Żmuda, Mateusz Wicheć, Mateusz Wojtkielewicz, Kacper Chwiedor) - 93 pkt.
4. I LO Olecko - 93 pkt.
5. II LO Giżycko - 82 pkt.
6. ZST Olecko - 45 pkt.

źródło: Wa-Ma Sport   

Dodany: 16-12-2019 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |