header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści mistrzostw województwa szkół gimnazjalnych



 

Medaliści mistrzostw województwa szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

 

IX - XII

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Pływanie

----------

------------

4.

Biegi przełajowe

(sztafety)

G 1 Giżycko

G 7 OLSZTYN

G 2 Giżycko

G 2 Giżycko

G 7 OLSZTYN

G Młynary

8

Szachy

(drużynowe)

 

G 22 KAT OLSZTYN

G 3 Kętrzyn

G 23 OLSZTYN

G 22 KAT OLSZTYN

G 3 Kętrzyn

G 23 OLSZTYN

 

Medaliści mistrzostw województwa szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 (I-VI)

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Piłka ręczna

----

7 OLSZTYN

1 Morąg

1 Giżycko

2.

 

Lekka atletyka

(drużynowe)

 

G 7 OLSZTYN

G 1 Giżycko

G 1 Bartoszyce

 

G 7 OLSZTYN

G 1 Bartoszyce

Gim Stębark

3.

Szkolna Liga LA

G 7 OLSZTYN

G Węgorzewo

G Młynary

G 1 Giżycko

G 7 OLSZTYN

G 1 Pasłęk

4

Biegi przełajowe

(drużynowe)

G 1 Gołdap

G 7 OLSZTYN

G Wielbark

G 7 OLSZTYN          G 1 Bartoszyce

G Nowe Grodziczno

5

Piłka nożna

G 3 OLSZTYN

G 2 Ostróda

G Pieniężno

G 12 OLSZTYN

G 1 Biskupiec

G Młynary

6

Koszykówka

3 OLSZTYN

2 Działdowo

1 Działdowo

…………………..

7

Siatkówka

G 3 OLSZTYN

G 2 Bartoszyce

G 3 Elbląg

G 3 OLSZTYN

G SMS Ostróda

G S Szczytno

8

Przełajowe sztafety mieszane

G 7 OLSZTYN

G 1 Giżycko

G 1 Gołdap

G 7 OLSZTYN

G 1 Giżycko

G 1 Gołdap

9

Siatkówka plażowa

G 3 OLSZTYN

G Wielbark

G 1 Giżycko

G Sportowe Szczytno

G 15 OLSZTYN

G Dźwierzuty

10

Tenis stołowy

-----------------

G 1 Działdowo

G 22 OLSZTYN

G Susz

 

Źródło: opracowanie własne 

  

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Pływanie

SMS OLSZTYN

7 OLSZTYN

1 Giżycko

7 OLSZTYN

SMS OLSZTYN

1 Giżycko

2.

Piłka ręczna

----

1 Morąg

1 Giżycko

7 OLSZTYN

3.

 

Lekka atletyka

(drużynowe)

 

G 7 OLSZTYN

G 1 Giżycko

G 1 Bartoszyce

G 7 OLSZTYN

G 1 Pasłęk

Gim Stębark

 

4.

Biegi przełajowe

(sztafety)

G 7 OLSZTYN

G Wydminy

G 2 Braniewo

G 2 Giżycko

G 12 OLSZTYN

G Stębark

5

Biegi przełajowe

---------

          G 1 Iława

G Bisztynek

G 7 OLSZTYN

6

Przełajowe sztafety mieszane

G 7 OLSZTYN

G 1 Bartoszyce

G 2 Giżycko

-----------------

7

Piłka nożna

G 3 OLSZTYN

G Janowiec Kość.

G 2 Ostróda

G 4 OLSZTYN

G 2 Iława

G 2 Ełk

8

Szachy

(drużynowe)

G 23 OLSZTYN

G 3 Kętrzyn

G Gródki

G 23 OLSZTYN

G 3 Kętrzyn

G Gródki

9

Koszykówka

 

3 OLSZTYN

4 Elbląg

2 Działdowo

---------------

10

Siatkówka

G 3 OLSZTYN

G SMS Ostróda

G 2 Braniewo

G 3 OLSZTYN

G SMS Ostróda

G S Szczytno

11

Siatkówka plażowa

---------------

G 3 OLSZTYN

G Dźwierzuty

G 3 Elbląg

 

Źródło: opracowanie własne 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 Lp.  Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)   Medaliści (chłopcy)
 1  Biegi przełajowe (sztafety) G 7 OLSZTYN
G 1 Pasłęk
G 1 Pisz
 
 2  Pływanie
G 7 OLSZTYN
SMS OLSZTYN
4 Ełk
G 7 OLSZTYN
SMS OLSZTYN
3 Ełk
 3  Biegi przełajowe - drużynowe 1. G7 OLSZTYN
2. G1 Bartoszyce
3. GS Szczytno
-
 4  Piłka ręczna    1. G Ostróda
2. G Giżycko
3. G 7 OLSZTYN
 5  Koszykówka 1. G 2 Nidzica
2. G 3 OLSZTYN
3. G 2 Działdowo
1. G Publ. Pisz
2. ZOS Baza Mrągowo
3. G 23 OLSZTYN
 6  Piłka siatkowa - 1. G 8 OLSZTYN
2. G Sport. Szczytno
3. G 2 Bartoszyce
 7  Piłka nożna    
 8.  Szachy G 23 OLSZTYN
G 3 OLSZTYN
G 2 Działdowo
G 23 OLSZTYN
G 3 OLSZTYN
G 2 Działdowo
 9.  Biegi przełajowe – sztafety mieszane    
 10.  Lekka atletyka 1. G 1 Pasłęk
2. G 7 OLSZTYN
3. G 1 Giżycko
-

ROK SZKOLNY 2013/2014

 Lp.  Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)   Medaliści (chłopcy)
 1  Biegi przełajowe (sztafety) G 2 Braniewo
G 7 OLSZTYN
G 1 Pisz
-
 2  Pływanie
7 OLSZTYN
4 Ełk
1 Giżycko
7 OLSZTYN
1 Giżycko
4 Ełk
 3  Biegi przełajowe - drużynowe G 7 OLSZTYN
G 1 Bartoszyce
G 1 Pasłęk
-
 4  Piłka ręczna 
  1 Morąg
1 Elbląg
7 OLSZTYN
 5  Koszykówka 2 Nidzica
4 Elbląg
3 OLSZTYN
4 Elbląg
23 OLSZTYN
SGP Pisz
 6  Piłka siatkowa   G 2 Bartoszyce
G 8 OLSZTYN
G Pieniężno
 7  Piłka nożna    
 8  Szachy G 5 OLSZTYN
G 23 OLSZTYN
G 2 Działdowo
G 5 OLSZTYN
G 23 OLSZTYN
G 2 Działdowo
 9  Biegi przełajowe – sztafety mieszane G 2 Braniewo
G 7 OLSZTYN
G 1 Bartoszyce
-
 10  Lekka atletyka   1. G 1 Pasłęk
2. G Braniewo
3. G 7 OLSZTYN

ROK SZKOLNY 2012/2013

 Lp.  Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)   Medaliści (chłopcy)
 1  Biegi przełajowe (sztafety)   G 12 OLSZTYN
G Marzęcice
G Bisztynek
 2  Pływanie
7 OLSZTYN
4 Ełk
4 OLSZTYN
7 OLSZTYN
1 Gołdap
4 Ełk
 3  Biegi przełajowe - drużynowe G 2 Braniewo
G 7 OLSZTYN
G 1 Pisz
-
 4  Piłka ręczna
  G1 Morąg
G7 OLSZTYN
G1 Elbląg
 5  Koszykówka G2 Nidzica
G3 OLSZTYN
G4 Elbląg
 
 6  Piłka siatkowa   G8 OLSZTYN
G4 OLSZTYN
G4 Ełk
 7  Piłka nożna G Olsztynek
G 2 OLSZTYN
G Lipowina
 
 8  Siatkówka plażowa   G 1 Ostróda
G Zambrowo
G 23 OLSZTYN

ROK SZKOLNY 2011/2012

 Lp.  Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)   Medaliści (chłopcy)
 1  Biegi przełajowe (sztafety) 2 Giżycko
4 Elbląg
4 Olsztyn
-
 2  Pływanie
7 Olsztyn
1 Giżycko
2 Giżycko
7 Olsztyn
4 Ełk
ZS 3 Szczytno
 3  Szachy drużynowo
4 Olsztyn
3 Giżycko
2 Działdowo
4 Olsztyn
3 Giżycko2
Działdowo
 4  Piłka ręczna   G 7 OLSZTYN
G1 Giżycko
G 3 Giżycko
 5  Koszykówka 2 Działdowo
4 Elbląg
3 OLSZTYN
 
6  Siatkówka - 8 OLSZTYN
3 OLSZTYN
2 Działdowo
7  Piłka nożna   G 12 OLSZTYN
G Susz
G 3 Ełk

ROK SZKOLNY 2010/2011

 Lp.  Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)   Medaliści (chłopcy)
 1  Siatkówka - 9 Olsztyn
2 Bartoszyce
SGN Ostróda
 2  Piłka ręczna  - 7 Olsztyn
1 Elbląg
1 Giżycko
 3  Piłka nożna  - 12 Olsztyn
2 Elbląg
2 Olecko
 4  Lekka atletyka - 12 Olsztyn
2 Braniewo
Bisztynek
 5  Szachy 22 Olsztyn
3 Giżycko
Radzieje
22 Olsztyn
3 Giżycko
Radzieje
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |