header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści mistrzostw województwa szkół podstawowych



Medaliści mistrzostw województwa szkół podstawowych w roku szkolnym  2016/2017

 

IX - XII

 

Lp.

Dyscyplina

sportowa

 

 

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

 

1.

Pływanie

 

SP 2 OLSZTYN

SP 10 OLSZTYN

SP 3 Ełk

SP 2 OLSZTYN

SP 10 OLSZTYN

SP 4 Giżycko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: opracowanie własne

 

Medaliści mistrzostw województwa szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017 (I-VI)

 

 

Lp.

Dyscyplina

sportowa

 

 

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

 

1.

Czwórbój la

--------------

SP 22 OLSZTYN

SSP 4 Iława

SP 3 Olecko

 

 

2.

 

 

 

 

3

Piłka nożna

 

SP Ełk

SP 1 Lubawa

SP 34 OLSZTYN

 

4

Piłka ręczna

------------------

-----------------------

 

5

Piłka siatkowa

„4”

SP 4 Ełk

SP 1 Dobre Miasto

SP 7 OLSZTYN

………………….

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Lp.

Dyscyplina

sportowa

 

 

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

 

1.

Pływanie

 

SP 10 OLSZTYN

SP 2 OLSZTYN

SP 3 Ełk

SP 2 OLSZTYN

SP 10 OLSZTYN

SP 4 Ełk

 

2.

Tenis stołowy

-------

SP Pisanica

SP 4 Działdowo

KATOLICKA SP OLSZTYN

 

3.

Szachy

(drużynowe)

KATOLICKA SP OLSZTYN

SP 3 Działdowo

SP 2 OLSZTYN

KATOLICKA SP OLSZTYN

SP 3 Działdowo

SP 2 OLSZTYN

 

4

Piłka nożna

-------------------

SP 3 Olecko

SP 22 OLSZTYN

SP 3 Biskupiec

 

5

Piłka ręczna

SP 4 Mrągowo

SP 7 OLSZTYN

SP 9 Elbląg

-------------------

 

6

Piłka siatkowa

„4”

------------------

---------------------

 

7

Piłka siatkowa

„3”

SP 4 Ełk

SP 19 Elbląg

SP 7 OLSZTYN

SP 19 Elbląg

SP 3 Gołdap

SP 6 OLSZTYN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło: opracowanie własne

  

ROK SZKOLNY 2014/2015

Lp.  Dyscyplina sportowa Medaliści (dziewczęta) Medaliści (chłopcy)
 1  Pływanie
SP 2 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
SP 2 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
 2  Szachy drużynowe SP 10 OLSZTYN
SP 3 Działdowo
SP 1 Kętrzyn
SP 10 OLSZTYN
SP 3 Działdowo
SP 1 Kętrzyn
 3  Tenis stołowy - ZS Pisanica
KAT SP OLSZTYN
SP 4 Działdowo
 4  Piłka ręczna - -
 5  Piłka siatkowa „2” 1. SP 4 Ełk
2. SP 7 OLSZTYN
3. SP 19 Elbląg
 
 6  Piłka siatkowa „3” SP 3 Bartoszyce
SP 4 Mrągowo
SP 30 OLSZTYN
 
7  Piłka nożna - 1. SPS 6 Ełk
2. SP 29 OLSZTYN
3. SP 4 Ostróda
8  Biegi przełajowe 1. SP 4 Giżycko
2. SP 7 Giżycko
3. SP 18 OLSZTYN
 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Lp.  Dyscyplina sportowa Medaliści (dziewczęta) Medaliści (chłopcy)
 1  Pływanie SP 2 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
SP 10 OLSZTYN
SP 2 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
 2  Szachy drużynowe SP 1 Kętrzyn
SP 30 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
SP 1 Kętrzyn
SP 30 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
 3  Tenis stołowy - SP Uzdowo
KAT SP OLSZTYN
ZS Pisanica
 4  Piłka ręczna   SP 25 OLSZTYN
SP 3 Morąg
SP 9 Elbląg
5  Piłka siatkowa „2” SP 7 OLSZTYN
SP Lechowo
SP 3 Bartoszyce
 
6  Piłka siatkowa „3” SP 3 Bartoszyce
SP 4 Mrągowo
SP 30 OLSZTYN
 
7  Piłka siatkowa „4”   SP 3 Gołdap
SP 19 OLSZTYN
SP 6 Szczytno
8  Piłka nożna SP 22 Olsztyn
SP Biała Piska
SP Olsztynek
 

ROK SZKOLNY 2012/2013

Lp.  Dyscyplina sportowa Medaliści (dziewczęta) Medaliści (chłopcy)
 1  Pływanie
SP 2 OLSZTYN
SP 10 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
SP 10 OLSZTYN
SP 2 OLSZTYN
SP 4 Giżycko
 2  Szachy drużynowe
SP 1 Kętrzyn
SP 10 OLSZTYN
SP 2 OLSZTYN
SP 1 Kętrzyn
SP 10 OLSZTYN
SP 2 OLSZTYN
 3  Piłka nożna SP 30 OLSZTYN
SP Biała Piska
SP Barczewo
 
 4 Piłka ręczna   SP 1 Lubawa
SP 3 Morąg
SP 22 OLSZTYN
 5 Piłka siatkowa „2” SP 1 Ostróda
SP 4 Giżycko
SP 30 OLSZTYN
 
 6 Piłka siatkowa  „4”   SP 30 OLSZTYN
SP 1 Kętrzyn
SP 1 Pisz

ROK SZKOLNY 2011/2012

Lp.  Dyscyplina sportowa Medaliści (dziewczęta) Medaliści (chłopcy)
 1  Pływanie 1. SP 10 Olsztyn
2. SP 2 Olsztyn
3. SP 4 Ełk
1. SP 2 Olsztyn
2. SP 10 Olsztyn
3. SP 4 Giżycko
 2 Szachy drużynowe
1. SP 10 Olsztyn
2. SP 1 Ostróda
3. ZS 1 Kętrzyn
1. SP 10 Olsztyn
2. SP 1 Ostróda
3. ZS 1 Kętrzyn

ROK SZKOLNY 2010/2011

Lp.  Dyscyplina sportowa Medaliści (dziewczęta) Medaliści (chłopcy)
 1  Piłka siatkowa "2" - 1 Kętrzyn
19 Olsztyn
3 Ostróda
 2  Piłka siatkowa "3" Ząbrowo
4 Mrągowo
7 Olsztyn

-

 3  Lekka atletyka (czwórbój) - 3 Bartoszyce
2 Olsztyn
3 Reszel
 4  Szachy (drużynowe) 10 Olsztyn
30 Olsztyn
9 Olsztyn
10 Olsztyn
30 Olsztyn
9 Olsztyn
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |