header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści mistrzostw województwa szkół ponadgimnazjalnych



 

Medaliści mistrzostw województwa szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

 

IX - XII

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Pływanie

IV LO OLSZTYN

I LO OLSZTYN

II LO Giżycko

I LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

II LO Giżycko

3.

Unihokej

 

ZSO Orzysz

ZSL Morąg

ZSE OLSZTYN

4.

Szachy

(drużyna: chł.+dz.)

LO 1 Ostróda

ZS 1 Działdowo

XII LO OLSZTYN

LO 1 Ostróda

ZS 1 Działdowo

XII LO OLSZTYN

 

Medaliści mistrzostw województwa szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 (I-VI)

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Koszykówka

XI LO OLSZTYN

ZS nr 2 Działdowo

ZS Nidzica

II LO OLSZTYN

ZOS Mrągowo

III LO OLSZTYN

4.

 

 

 

5.

Siatkówka plażowa

(pary)

SMS Ostróda

XII LO OLSZTYN

I LO Bartoszyce

VIII LO OLSZTYN

SMS Ostróda

XI LO OLSZTYN

6.

Siatkówka

II LO Elbląg

ZS Iława

VII LO OLSZTYN

 

VIII LO OLSZTYN

VII LO OLSZTYN

ZS 3 Szczytno

7.

Piłka ręczna

-

IV LO Elbląg

ZSM-E OLSZTYN

ZS Lubawa

 

 Źródło: opracowanie własne

  

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

 

Lp.

Dyscyplina sportowa

Medaliści

(dziewczęta)

Medaliści

(chłopcy)

1.

Pływanie

IV LO OLSZTYN

 I LO Giżycko

i

ZS nr 2 Ełk

X LO MS OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

I LO OLSZTYN

2.

Koszykówka

VII LO OLSZTYN

ZS nr 1 Działdowo

ZS 2 Działdowo

 

ZS 2 Ełk

III LO OLSZTYN

I LO Elbląg

3.

Tenis ziemny

-------

 

4.

Szachy

(drużyna: chł.+dz.)

I LO Ostróda

IV LO OLSZTYN

XII LO OLSZTYN

I LO Ostróda

IV LO OLSZTYN

XII LO OLSZTYN

5.

Siatkówka plażowa

(pary)

II LO Elbląg

IV LO OLSZTYN

LO 1 Ostróda

------------

6.

Siatkówka

ZS Iława

II LO Elbląg

VII LO OLSZTYN

VIII LO OLSZTYN

VII LO OLSZTYN

ZS Braniewo

7.

Piłka ręczna

-

ZSM-E OLSZTYN

LO Gołdap

ZSE OLSZTYN

 

 Źródło: opracowanie własne

  

 

Rok szkolny 2014/2015

 

 Lp.   Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)  Medaliści (chłopcy) 
 1  Biegi przełajowe  

1. ZSO Iława

2. XII LO OLSZTYN

3. I LO Giżycko

 

------

 

 2  Pływanie

IV LO OLSZTYN

 ZS 2 Ełk

 

III LO Elbląg

IV LO OLSZTYN

SMS OLSZTYN

ZS 2 Ełk
 3

Szachy drużynowo

(chł.+dz.)

II LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

ZS1 Działdowo

II LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

ZS1 Działdowo

 

 4  Piłka siatkowa

 

II LO Elbląg

IV LO OLSZTYN

 

ZS nr 3 Szczytno

 

VII LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

 

ZSO Iława

 

 5  Piłka ręczna
 

 

I LO Olecko

 ZSE OLSZTYN

ZS 1 Działdowo

 

 6  Koszykówka

 

VII LO OLSZTYN

ZSO Nidzica

ZS nr 2 Działdowo

 

..............

 

7 Tenis stołowy ----------------

 

-------------

 

8 Lekka atletyka  

 

 

 

9

Siatkówka plażowa

(pary)

LO Bartoszyce

IV LO OLSZTYN

 

ZSKŚiA Giżycko

 

V LO OLSZTYN

ZSLiZ Olecko

 

ZSZ Ostróda


10. Tenis ziemny --------------

 

---------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 Lp.   Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)  Medaliści (chłopcy) 
 1  Biegi przełajowe (sztafety) 

IV LO OLSZTYN

IV LO Elbląg

 

ZSO Iława

 

-

 

 2  Pływanie

III LO Elbląg

IV LO OLSZTYN

ZS 2 Ełk

IV LO OLSZTYN

ZS 2 Ełk

III LO Elbląg

 3

Szachy drużynowo

(chł.+dz.)

IV LO OLSZTYN

II LO OLSZTYN

 

ZSR Ostróda

 

IV LO OLSZTYN

II LO OLSZTYN

 

ZSR Ostróda

 

 

 4  Piłka siatkowa

 

ZSO Iława

IV LO OLSZTYN

 

II LO Elbląg

 

VII LO OLSZTYN

VIII LO OLSZTYN

 

ZSO Iława

 

 5  Piłka ręczna
 

 

ZSE OLSZTYN

VIII LO OLSZTYN

 

I LO Olecko

 

 6  Koszykówka

 

VII LO OLSZTYN

ZSZ nr 2 Działdowo

ZSZiO Nidzica

 

 

ZS nr 2 Ełk

III LO OLSZTYN

II LO Giżycko

 

7 Tenis stołowy ---

 

ZSZ Ostróda

II LO Giżycko

 

ZSEiT OLSZTYN

 

8 Lekka atletyka  

 

 

 

9

Siatkówka plażowa

(pary)

I LO Kętrzyn

IV LO OLSZTYN

 

V LO OLSZTYN

 

II LO Pisz

ZSKŚiA Giżycko

 

V LO OLSZTYN


10. Tenis ziemny  

IV LO OLSZTYN

I LO Giżycko

I LO Olecko

ROK SZKOLNY 2012/2013

 Lp.   Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)  Medaliści (chłopcy) 
 1  Biegi przełajowe (sztafety)

IV LO OLSZTYN 

IV LO Elbląg

ZSO Iława

 

-

 

 2  Pływanie

IV LO OLSZTYN

III LO Elbląg

I LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

ZS 2 Ełk

III LO Elbląg

 3

Szachy drużynowo

(chł.+dz.)

IV LO OLSZTYN

ZS Biskupiec

II LO OLSZTYN

IV LO OLSZTYN

ZS Biskupiec

II LO OLSZTYN

 4  Piłka siatkowa

II LO Elbląg

V LO OLSZTYN

II LO Pisz

V LO OLSZTYN

I LO OLSZTYN

LO Braniewo

 5  Piłka ręczna
 

ZSZ 1 Elbląg

VIII LO OLSZTYN

LO Olecko

 6  Koszykówka

 

VII LO OLSZTYN

ZS2 Działdowo

ZS1 Działdowo

 

 

ZS 2 Mrągowo

ZSTI Elbląg

II LO OLSZTYN

 

7 Tenis stołowy ---

ZSZ Ostróda

II LO Giżycko

I LO OLSZTYN

8 Lekka atletyka  

X LO OLSZTYN

ZS Nowe Miasto Lub.

ZS Pasłęk

9

Siatkówka plażowa

(pary)

LO Mrągowo

ZSO Kętrzyn

V LO OLSZTYN

VIII LO OLSZTYN

ZSKŚiA Giżycko

ZSS Ostróda

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 Lp.   Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)  Medaliści (chłopcy) 
 1  Biegi przełajowe (sztafety)

 IV LO Elbląg

 LO Nowe Miasto Lub.

 V LO Olsztyn

 

-

 

 2  Pływanie

 IV LO Olsztyn

 ZS 3 Szczytno

 I LO Ełk

 IV LO Olsztyn

 ZS 2 Ełk

 I LO Ełk

 3 Szachy drużynowo 1. LO Biskupiec
2. IV LO Olsztyn
3. ZS 1 Działdowo
1. LO Biskupiec
2. IV LO Olsztyn
3. ZS 1 Działdowo
 4  Piłka siatkowa

II LO Elbląg

IV LO Elbląg

V LO OLSZTYN

VII LO OLSZTYN

VIII LO OLSZTYN
 5  Piłka ręczna
 

VIII LO OLSZTYN

ZSM Elbląg

ZS 1 Szczytno
 6  Koszykówka

ZSChiO OLSZTYN

ZSO Nidzica

IV LO Elbląg

ROK SZKOLNY 2010/2011

 Lp.   Dyscyplina sportowa   Medaliści (dziewczęta)  Medaliści (chłopcy) 
 1  Piłka siatkowa

 LO 2 Elbląg

 LO V Olsztyn

 LO IV Olsztyn

 LO VIII Olsztyn

 LO VII  Olsztyn

 LO II Giżycko

 2  Koszykówka

 LO VII Olsztyn

 ZSO Nidzica

 ZS 1 Działdowo

-
 3  Unihokej

 ZSZiO Morąg

 ZSEH Olsztyn

 LO IV Elbląg

-
 4  Lekka atletyka

 ZS Pasłęk

 LO V Olsztyn

 LO X Olsztyn

 ZS Pasłęk

 ZSE Olsztyn

 ZS Nowe Miasto Lubawskie

 5  Szachy (drużyna)

 ZS 1 Działdowo

 LO I Elbląg

 LO IV Olsztyn

 ZS 1 Działdowo

 LO I Elbląg

 LO IV Olsztyn

 6  Siatkówka plażowa (pary)

 LO I Ostróda

 LO IV Olsztyn

 LO V Olsztyn

 LO VIII Olsztyn

 ZSKŚiA Giżycko

 LO V Olsztyn

Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |