header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści Mistrzostw Olsztyna Gimnazjów



ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych ,

gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

W imprezie wzięło udział : 508 uczniów / 229 dziewcząt i 279 chłopców / z 35 olsztyńskich szkół.

Gimnazja   dziewczęta

ur. 2003 i młodsze - 27 zawodniczek                                                     ur. 2001 i młodsze - 35 zawodniczek

1. Stawicka Maja    Gim 7                                                                      1. Kubicka Julia   Gim 2

2. Kraushar Julia   Gim 101                                                                    2. Petlicka Julia   Gim 2

3. Mikołajczyk Ola  Gim 23                                                                     3. Kitewska Wioletta  Gim 23

4. Głowacka Ola   Gim 23                                                                       4. Lemanowicz Maja  Gim 7

5. Podgórniak Weronika  Gim 11                                                             5. Kulchawik Katarzyna  Gim 11

6. Masojć Wiktoria  Gim 17                                                                     6. Herman Kornelia  Gim 7

Gimnazja   chłopcy

ur. 2003 i młodsi - 28 zawodników                                                       ur. 2001 i młodsi - 31 zawodników

1. Ochnio Maciej   Gim 7                                                                          1. Tkaczuk Mateusz   Gim 7

2. Kamiński Kacper   Gim 5                                                                      2. Zimiński  Dobrosław  Gim 7

3.  Dąbkowski Radosław  Gim 7                                                               3. Trznadel Wojciech  Gim 23

4. Soból Damian   Gim 7                                                                         4. Rutkowski Olek  Gim 24

5. Konrad Tymoteusz  Gim 7                                                                   5. Drozd Patryk   Gim 5

6. Swed Mateusz    SP 10                                                                       6. Mierzejewski Dawid    

 

Gimnazja Nr: 2,3 , 5, 7, 9, 11, 17 ( SOSW), 22, 23, 24, 101  

Szkoły gimnazjalne

 

szkoła

złote

srebrne

brązowe

ogółem

G 7

15

11

14

40

G 5

6

9

7

22

G 3

6

1

2

9

G 22

4

3

0

7

G 12

4

1

1

6

G 11

3

6

10

19

G 2

3

3

1

7

G 13

3

3

1

7

G 24

2

1

2

5

G 14

2

1

1

4

G 4

1

5

1

7

G 15

0

2

2

4

G 23

0

1

5

6

G 8

0

1

2

3

G 101

0

1

0

1

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

GIMNAZJUM

SZKOŁA

DYSCYPLINA

ZŁOTY

SREBRNY

BRĄZOWY

1.      G 12

11

1

4

5

2.      G 4

10

1

2

1

3.      G 23

9

1

2

5

4.      G 2

9

3

3

2

5.      G 11

8

2

2

1

6.      G 24

8

0

0

1

7.      G 7

7

6

3

1

8.      G 3

7

7

3

1

9.      G 22

7

0

1

1

10.  G 13

6

0

1

0

11.  G 9

4

0

0

1

12.  G 14

4

1

0

0

13.  G 15

3

0

0

0

14.  G 8

2

0

1

0

15.  G 17

2

0

0

0

 

 

 

  Gimnazja chłopców

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

Gim 3

Gim 2

Gim 4

Siatkówka

Gim 3

Gim 8

Gim 23

Tenis stołowy

Gim 3

Gim 22

Gim 24

„5” Piłkarskie

Gim 3

Gim 4

Gim 12

Badminton

Gim 12

Gim 4

Gim 23

Piłka ręczna

Gim 7

Gim 12

Gim 9

Unihokej

Gim 4

Gim 23

Gim 2

Mieszane biegi przełajowe + dziewczyny

Gim 7

Gim 2

Gim 12

Sztafetowe biegi przełajowe

Gim 7

Gim 12

Gim 5

Szachy drużynowe

Gim 23

Gim 5

Gim 3

Indywidualne biegi przełajowe

Ur. 2002r  Gim 2

Gim 7

Gim 12

Ur.2000r  Gim7

Gim 5

Gim 2

 

 Gimnazja dziewcząt

 

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

Gim 3

Gim 2

Gim 22

Siatkówka

Gim 3

Gim 8

Gim 23

Tenis stołowy

Gim 2

Gim 11

Gim 12

„5” Piłkarskie

Gim 3

Gim 13

Gim 12

Badminton

Gim 14

Gim 11

Gim 23

Piłka ręczna

Gim 7

Gim 12

Gim 11

Unihokej

Gim 11

Gim 23

 

Mieszane biegi przełajowe

 

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe

Gim 7

Gim 12

Gim 5

Indywidualne biegi przełajowe

Ur.2002r  Gim2

Gim7

Gim 23

Ur.2000r  Gim 11

Gim7

Gim7

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta) 

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Siatkówka   1. G 8
2. G 3
3. G 4
 2  Siatkówka plażowa    
 3  Koszykówka 1. G 3
2. G 2
3. G 4
1. G 23
2. G 3
3. G 4
 4  Piłka ręczna
1. G 7
2. G 13
3. G 11
1. G 7
2. G 12
3. G 9
 5

 Piłka nożna „11-tki"

   
 6  Piłka nożna "5-tki"
1. G 13
2. G 11
3. G 3
1. G 12
2. G 14
3. G 3
 7  Unihokej

 

1. G 4
2. G 7
3. G 13
 8  Lekka atletyka

 

 
9  Przełaje (sztafety)
1. G 7
2. G 13
3. G 23
1. G 7
2. G 12
3. G 5
 10  Przełaje (indywidualnie)
   
 11  Tenis stołowy 1. G 2
2. G 23
3. G 11
1. G 3
2. G 4
3. G 22 Kat.
 11  Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. G 7
2. G 23
3. G 5
1. G 7
2. G 23
3. G 5
 12  Szachy (Otwarte MO)
1. G 23
2. G 3
3. G 5
1. G 23
2. G 3
3. G 5
 13  Badminton    
 14

 Łyżwiarstwo szybkie
(drużynowe: chł. + dz.)

1. G 13
2. G 4
3. G 7
1. G 13
2. G 4
3. G 7
15 Szachy (drużyna)    

ROK SZKOLNY 2013/2014

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta) 

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Siatkówka 1. G 23
2. G 3
3. G 13
1. G 8
2. G 9
3. G 4
 2  Siatkówka plażowa 1. G 23
2. G 8
3. G 13
1. G 9
2. G 8
3. G 8
 3  Koszykówka 1. G 3
2. G 4
3. G 2
1. G 23
2. G 3
3. G 4
 4  Piłka ręczna
1. G 7
2. G 11
3. G 9
1. G 7
2. G 13
3. G 2
 5

 Piłka nożna „11-tki"

   
 6  Piłka nożna "5-tki"
1. G 3
2. G 11
3. G 13
1. G 12
2. G 13
3. G 3
 7  Unihokej 1. G 7
2. G 11
3. G 4
1. G 7
2. G 4
3. G 12
 8  Lekka atletyka
1. G 7
2. G 13
3. G 5
1. G 7
2. G 12
3. G 14
 9  Przełaje (sztafety)
1. G 7
2. G 5
3. G 22
1. G 7
2. G 5
3. G 22
 10  Przełaje (indywidualnie)

dziewczęta ur. 2000 i młodsze

1. Wojtkiewicz Sandra SMSGim 10
2. Ogrodnik Kornelia Gim 7
3. Kowalec Katarzyna Gim 12

dziewczęta ur. 1998 i młodsze 

1. Wujkowska Izabela  Gim 13
2. Górka Maja  Gim 23
3. Goszczycka Karolina Gim 7

chłopcy ur. 2000 i młodsi 

1. Szymański Damian Gim 9
2. Błaszczyk Michał Gim 5
3. Jabłoński Błażej Gim 7

 chłopcy ur. 1998 i młodsi 

1. Bogdański Dawid Gim 12
2. Goliaszewski Grzegorz Gim 15
3. Klimek Rafał Gim 2
 11  Tenis stołowy 1. G 23
2. G 8
3. G 14
1. G 9
2. G 12
3. G 11
 12  Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. G 7
2. G 23
3. G 14
1. G 7
2. G 23
3. G 14
 13  Szachy (Otwarte MO)
1. G 5
2. G 23
3. G 3
1. G 5
2. G 23
3. G 3
 14  Badminton 1. G. 4
2. G 14
3. G 23
1. G 12
2. G 9
3. G 23
 15

 Łyżwiarstwo szybkie
(drużynowe: chł. + dz.)

1. G 13
2. G 7
3. G 4
1. G 13
2. G 7
3. G 4
 16  Szachy (drużyna) 1. G 12
2. G 8
3. G 5
1. G 12
2. G 8
3. G 5

ROK SZKOLNY 2012/2013

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Siatkówka 1. G 23
2. G 8
3. G 4
1. G 8
2. G 4
3. G 13
 2  Siatkówka plażowa 1. G 23
2. G 8
3. 3. G 13
1. G 9
2. G 8
3. G 8
 3  Koszykówka 1. G 3
2. G 4
3. G 2
1. G 23
2. G 12
3. G 2
 4  Piłka ręczna
  1. G 7
2. G 13
3. G 11
 5

 Piłka nożna „11-tki"

   
 6  Piłka nożna "5-tki"
1. G 2
2. G 3
3. G 12
1. G 12
2. G 7
3. G 4
 7  Unihokej 1. G 23
2. G 11
3. G 7
1. G 4
2. G 23
3. G 11
 8  Lekka atletyka
1. G 5
2. G 7
3. G 23
1. G 12
2. G 4
3. G 22
 9  Przełaje (sztafety)
2. G 7
3. G 23
1. G12
 10  Przełaje (indywidualnie)

dziewczęta ur. 1999 i młodsze

1. Emilia Bielecka G 23
2. Jagoda Kaminska G 2
3. Karolina Goszczycka G 10

dziewczęta ur. 1997 i młodsze 

1. Michalina Rutkowska G 7
2. Natalia Mikulak G 10
3. Weronika Dziadura G 23

chłopcy ur. 1999 i młodsi 

1. Grzegorz Jatkiewicz G 22
2. Adrian Rafalski G 10
3. Michał Sobieski G 6

chłopcy ur. 1997 i młodsi

1. Jan Staruch G 22
2. Krystian Kinicki G 11
3. Aleksander Włodarczyk G 23
 11  Tenis stołowy 1. G 23
2. G 5
3. G 8
1. G 9
2. G 22
3. G 11
 11  Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. G 7
2. G 23
3. G 14
1. G 7
2. G 23
3. G 14
 12  Szachy (Otwarte MO)
   
 13  Badminton 1. G 4
2. G 9
3. G 14
1. G. 12
2. G 11
3. G 23
 14

 Łyżwiarstwo szybkie
(drużynowe: chł. + dz.)

1. G 7
2. G 4
3. G 3
1. G 7
2. G 4
3. G 3
15  Szachy (drużyna) 1. G 12
2. G 8
3. G 5
1. G 12
2. G 8
3. G 5

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Siatkówka 1. G 8
2. G 4
3. G 23
1. G 8
2. G 3
3. G 4
 2  Siatkówka plażowa 1. G 8
2. G 23
3. G 3
1. G 3
2. G 8
3. G 3
 3  Koszykówka 1. G 3
2. G 14
3. G 13
1. G 2
2. G 5
3. G 8
 4  Piłka ręczna
1. G 7A
2. G 7B
3. G 11
1. G 7
2. G 13
3. G 11
 5

 Piłka nożna „11-tki"

  1. G 12
2. G 13
3. G 8
 6  Piłka nożna "5-tki"
1. G 7
2. G 13
3. G 11
 
 7  Unihokej 1. G 23
2. G 13
3. G 7
1. G 23
2. G 9
3. G 11
 8  Lekka atletyka
1. G 13
2. G 5
3. G 7
1. G 12
2. G 7
3. G 11
 9  Przełaje (sztafety)
1. G 4
2. G 5
3. G 7
1. G 12
2. G 7
3. G 11
 10  Przełaje (indywidualnie)

Roczniki 1998 i mł.:

1. Górka Maja (G Akad.)
2. Mularczyk Daria (G 11)
3. Adamowicz Ada (G 7)

Roczniki 1996-1997:
1. Pacholczyk Adrianna (G 5)
2. Rutkowska Michaela (G 7)
3. Szczerbaczewicz Aleksandra (G 13)

Roczniki 1998 i mł.:

1. Mielnik Daniel (G 7)
2. Strachota Mateusz
3. Korejwo Dominik (G 11)

Roczniki 1996-1997:

1. Łęgowski Robert (G 12)
2. Płachta Emil (G 7)
3. Sudujko Ryszard (G11)
 11  Tenis stołowy 1. G 23
2. G 11
3. G 2
1. G 22
2. G 9
3. G 11
 11  Tenis stołowy
(Otwarte MO - indywidualnie)
  1. Jakub Barbachowski (Dywity)
2. Kamil Stepnowski (G 9)
3. Bartłomiej Grzela (Kozłowo)
 12  Szachy (Otwarte MO)
1. G 12
2. G 2
3. G Barczewo
1. G 12
2. G 2
3. G Barczewo
 13  Badminton 1. G 14
2. G 12
3. G 23
1. G 12
2. G 23
3. G 14
 14

 Łyżwiarstwo szybkie
(drużynowe: chł. + dz.)

1.
2.
3.
1.
2.
3.

ROK SZKOLNY 2010/2011

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Siatkówka 1. G 8
2. G 13
3. G 4
1. G 9
2. G 8
3. G 3
 2  Siatkówka plażowa 1. G 8
2. G 23
3. G 13
1. G 9
2. G 3
3. G 7
 3  Koszykówka 1. G 3
2. G 5
3. G 13
1. G 23
2. G 8
3. G 9
 4  Piłka ręczna
1. G 7
2. G 9
3. G 11
1. G 7
2. G 13
3. G 11
 5  Piłka nożna „11”

 

1. G 12
2. G 13
3. G 11
 5  Piłka nożna
  1. G 7
  2. G 11
  3. G 2
1. G 12
2. G 13
3. G 5
 6  Unihokej   1. G 23
  2. G 13
  3. G 7
1. G 9
2. G 5
3. G 11
 7  Lekka atletyka 1. G 13
2. G 5
3. G 11
1. G 12
2. G 5
3. G 14
 8  Przełaje (sztafety) 1. G 5
2. G 7
3. G 4
1. G 5
2. G 12
3. G 7
 9  Tenis stołowy 1. G 14
2. G 22
3. G 5
1. G 11
2. G 9
3. G 22
 10  Szachy (otwarte MO) 1. G 2
2. G 22
3. Barczewo
1. G 2
2. G 22
3. Barczewo
 11  Badminton 1. G 14
2. G 12
3. G 11
1. G 12
2. G 11
3. G 14
 12  Łyżwiarstwo szybkie (drużynowe: chł. + dz.)
1. G 13
2. G 8
3. G 22
1. G 13
2. G 8
3. G 22
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |