header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści Mistrzostw Olsztyna Szkół Podstawowych



ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych ,

gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

W imprezie wzięło udział : 508 uczniów / 229 dziewcząt i 279 chłopców / z 35 olsztyńskich szkół.

Szkoły Podstawowe Nr : 2, 3,5, 6, 7,9, 10, 15, 22, 25, 30, 101, SP Katolicka  

 

Szkoły Podstawowe dziewczęta

ur. 2006 i młodsze – 39 zawodniczki                                                    ur. 2004 i młodsze- 90 zawodniczki

1. Zielonka Karolina  SP 22                                                                  1. Sadurska Lena  SP 15

2. Rogowska Natalia  SP 25                                                                 2. Twardowska Julia SP 30

3. Wydra Amelia    SP 7                                                                      3. Woźniak Paulina SP 22

4. Kupis Ola   SP 2                                                                             4. Przeradzka Martyna SP 2

5. Zabielska Julia   SP 2                                                                      5. Psujek Magda  SP 30

6. Surmańska Małgorzata  SP 15                                                         6. Cichowska Dominika  SP 9

Szkoła podstawowa  chłopcy

ur.2006 i młodsi – 51 zawodników                                                          ur.2004 i młodsi - 103 zawodników

1. Kazimierczyk mateusz  SP 2                                                                1. Żołądź  Maksymilian  SP 22

2. Pasyniuk Mikołaj  SP 6                                                                       2. Giłowejno Szymon  SP 22

3. Juchno Szymon  SP 15                                                                       3. Bieńkowski Michał   SP 2

4. Żyznowski Igor   SP 30                                                                      4. Obrębki Robert   SP 22

5. Zwierzyński Arkadiusz   SP 30                                                             5. Zyśkowski Damian   SP 30

6. Targoński Michał  SP 7                                                                      6. Masłowski Fabian  SP 30
   

Medale SP

 

szkoła

złote

srebrne

brązowe

ogółem

SP 6

7

5

5

17

SP 2

7

3

6

16

SP 22

6

8

6

20

SP KAT.

5

2

1

8

SP 7

5

1

2

8

SP 18

3

0

0

3

SP 25

2

5

2

9

SP 34

1

3

0

4

SP 3

1

2

2

5

SP 13

1

1

2

4

SP 15

1

1

1

3

SP 1

1

0

2

3

SP 30

0

4

5

9

SP 9

0

2

1

3

SP  19

0

2

0

2

SP 10

0

0

1

1

SP 29

0

0

1

1

SP 32

0

0

1

1

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

SZKOŁA

DYSCYPLINY

ZŁOTY

SREBRNY

BRĄZOWY

1.      SP 22

19

9

5

4

2.      SP 25

17

2

4

3

3.      SP 30

16

0

5

2

4.      SP 6

13

3

2

6

5.      SP 1

12

0

0

1

6.      SP 7

11

3

2

3

7.      SP 15

9

0

2

0

8.      SP 34

8

2

0

3

9.      SP 10

7

1

3

2

10.  SP KATOLIK

7

2

0

0

11.  SP 18

6

2

0

0

12.  SP 19

6

2

1

1

13.  SP 9

4

0

2

0

14.  SP 3

4

3

1

0

15.  SP 13

3

1

1

1

16.  SP 2

3

1

3

0

17.  SP 32

1

1

0

0

18.  SP 29

1

0

0

1

19.  SP 17

1

0

0

0

20.  NSP „5”

1

0

0

0

 

  

Szkoły podstawowe dziewczęta

 

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

SP 10

SP 2

SP 25

Siatkówka „2”

SP 7

SP 30

SP 6

Siatkówka „3”

SP 7

SP 25

SP 19

Siatkówka „4”

SP 19

SP 7

SP 22

Tenis stołowy

Kat. SP

SP 30

SP 13

„5” Piłkarskie

SP 18

SP 22

SP 25

Badminton

SP 13

SP 9

-

Piłka ręczna

SP 7

SP 22

SP 34

Unihokej

SP 22

SP 6

SP 1

Czwórbój

SP 25

SP 22

SP 34

Sztafetowe biegi przełajowe

SP 22

SP 25

SP 30

Indywidualne biegi przełajowe

Ur.2005r  SP 22

SP 10

SP 10

Ur. 2003r  SP 25

SP 22

SP 10

 

Szkoły podstawowe chłopcy

 

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

SP 34

SP 25

SP 6

Siatkówka „2”

SP 22

SP 7

SP 6

Siatkówka „3”

SP 6

SP 19

SP 7

Siatkówka „4”

SP 19

SP 6

SP 7

Tenis stołowy

Kat. SP

SP 13

SP 30

„5” piłkarskie

SP 34

SP 22

SP 29

Jestem sprawny na szóstkę (mieszane)

SP 32

SP 30

SP 25

Badminton

SP 6

SP 15

-

Piłka ręczna

SP 22

SP 10

SP 7

Unihokej

SP 6

SP 15

SP 1

Mieszane biegi przełajowe + dziewczyny

Kl IV

SP 18

Kl V

SP 2

Kl VI

SP 22

Kl IV

SP 22

Kl V

SP 9

Kl VI

SP 6

Kl IV

SP 3

Kl V

SP 25

Kl VI
SP 6

Sztafetowe biegi przełajowe

SP 22

SP 30

SP 34

Czwórbój

SP 22

SP 10

SP 6

Szachy drużynowe

SP 10

SP 2

SP 3

Indywidualne biegi

przełajowe

Ur.2005r  SP 2

SP 2

SP 22

Ur.2003r   SP 22

SP 30

SP 22

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2014/2015

LP.  DYSCYPLINA SPORTOWA

MEDALIŚCI

(dziewczęta)

 MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa "2" 1. SP 7
2. SP 25
3. SP 6
1. SP 6
2. SP 19
3. SP 22
 2  Piłka siatkowa "3" 1. SP 19
2. SP 7
3. SP 6
1. SP 19
2. SP 6
3. SP 25
 3  Piłka siatkowa "4" 1. SP 30
2. SP 6
3. SP 7
1. SP 19
2. SP 30
3. SP 25
 4  Koszykówka (mini) 1. SP 10
2. SP 34
3. SP 2
1. SP 25
2. SP 22
3. SP 6
 5  Piłka ręczna (mini) 1. SP 30
2. SP 7
3. SP 6
1. SP 22
2. SP 30
3. SP 34
 6  Piłka nożna "5" 1. SP 18
2. SP 30
3. SP 22
1. SP 18
2. SP 29
3. SP 34
 7  Unihokej   1. SP 1
2. SP 25
3. SP 15
 8  Lekka atletyka (czwórbój) 1. SP 18
2. SP 25
3. SP 22
1. SP 18
2. SP 22
3. SP 34
 9  Przełaje (sztafety) 1. SP 3
2. SP 22
3. SP 2
1. SP 18
2. SP 22
3. SP 2
 10  Przełaje (indywidualnie)    
11

 Mieszane sztafetowe biegi przełajowe

IV kl

 

1. SP 30
2. SP 25
3. SP 34
V kl
1. SP 25
2. SP 30
3. SP 3
VI kl.
1. 18,
2. SP 3
3. SP 34
IV kl
1. SP 30
2. SP 25
3. SP 34
V kl
1. SP 25
2. SP 30
3. SP 3
VI kl.
1. 18,
2. SP 3
3. SP 34
 12  Tenis stołowy (drużynowo) 1. SP 13
2. SP 30
3. Kat. SP
1. Kat. SP
2. SP 30
3. SP 22
 13  Szachy drużynowe (Otwarte MO) 1. SP 10
2. SP 3
3. SP 7
1. SP 10
2. SP 3
3. SP 7

 14

 Badminton    

 15

 Łyżwiarstwo szybkie
 (drużynowe: chł. + dz.)
1. SP 6
2. SP 2
3. SP 22
1. SP 6
2. SP 2
3. SP 22
 16  Baw się razem z nami
 (dot. klas I-III)
   
17  Mini piłka siatkowa    

ROK SZKOLNY 2013/2014

LP.  DYSCYPLINA SPORTOWA

MEDALIŚCI

(dziewczęta)

 MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa "2" 1. SP 19
2. SP 7
3. SP 1
1. SP 6
2. SP 19
3. SP 25
 2  Piłka siatkowa "3" 1. SP 30
2. SP 7
3. SP 6
1. SP 19
2. SP 30
3. SP 25
 3  Piłka siatkowa "4" 1. SP 7
2. SP 30
3. SP 6
1. SP 19
2. SP 7
3. SP 3
 4  Koszykówka (mini) 1. SP 6
2. SP 10
3. SP 34
1. SP 6
2. SP 25
3. SP 22
 5  Piłka ręczna (mini) 1. SP 7
2. SP 30
3. SP 6
1. SP 30
3. SP 25
3. SP 6
 6  Piłka nożna "5" 1. SP 22
2. SP 3
3. SP 18
1. SP 3
2. SP 6
3. SP 18
 7  Unihokej 1. SP 22
2. SP 6
3. SP 18
1. SP 6
2. SP 8
3. SP 22
 8  Lekka atletyka (czwórbój) 1. SP: 22
2. SP 30
3. SP 6
1. SP 18
2. SP 30
3. SP 22
 9  Przełaje (sztafety) 1. SP 6
2. SP 22
3. SP 3
1. SP 6
2. SP 22
3. SP 25
 10  Przełaje (indywidualnie)

dziewczęta ur. 2003 i młodsze 

1. Stawicka Maja SP 6
2. Głowacka Aleksandra SP 7
3. Goc Natalia SP 25

 dziewczęta ur. 2001 i młodsze 

1. Kitewska Wioletta SP 18
2. Karpińska Weronika SP 22
3. Lemanowicz Maja  SP 22

chłopcy  ur. 2003 i młodsi 

1. Stankiewicz Kuba SP 22
2. Skuratko Bartosz SP 6
3. Warmiński Maciej SP 22

 chłopcy ur. 2001 i młodsi

1. Tyborowski Natan SP 7
2. Czapliński Michał   SP 6
3. Godlewski Gracjan   SP 25
 11

 Mieszane sztafetowe biegi przełajowe

kl. IV: 22, 25, 6
kl. V: 18, 2, 22
kl. VI: 22, 6, 2
kl. IV: 22, 25, 6
kl. V: 18, 2, 22
kl. VI: 22, 6, 2
 12  Tenis stołowy (drużynowo) 1. SP Kat.
2. SP 13
3. Sp 30
1. SP Kat.
2. SP 29
3. Sp 3
 13  Szachy drużynowe (Otwarte MO) 1. SP 10
2. SP 2
3. SP 30
1. SP 10
2. SP 2
3. SP 30

 14

 Badminton 1. SP 18
2. SP 13
3. SP 6
1. SP 13
2. SP 18
3. SP 3

 15

 Łyżwiarstwo szybkie
 (drużynowe: chł. + dz.)

1. SP 2
2. SP 6
3. SP 22
1. SP 2
2. SP 6
3. SP 22
 16

 Baw się razem z nami
 (dot. klas I-III)

   

ROK SZKOLNY 2012/2013

LP.  DYSCYPLINA SPORTOWA

MEDALIŚCI

(dziewczęta)

 MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa "2" 1. SP 15
2. SP 30
3. SP 6
1. SP 19
2. SP 25
3. SP 22
 2  Piłka siatkowa "3" 1. SP 7
2. SP 15
3. SP 6
1. SP 7
2. SP 19
3. SP 22
 3  Piłka siatkowa "4" 1. SP 7
2. SP 30
3. SP 25
1. SP 30
2. SP 19
3. SP 7
 4  Koszykówka 1. SP 2
2. SP 25
3. SP 6
1. SP 29
2. SP 22
3. SP 25
 5  Piłka ręczna (mini) 1. SP 30
2. SP 7
3. SP 25
1. SP 22
2. SP 34
3. SP 25
 6  Piłka nożna "5" 1. SP 30
2. SP 18
3. SP 3
1. SP 29
2. SP Dywity
3. SP 19
 7  Unihokej 1. SP 7
2. SP 25
3. SP 10
1. SP 22
2. SP 7
3. SP 25
 8  Lekka atletyka (czwórbój) 1. SP 22
2. SP 30
3. SP 10
1. SP 25
2. SP 18
3. SP 10
 9  Przełaje (sztafety) 1. SP 2
2. SP 22
3. SP 3
1. SP 18
2. SP 25
3. SP 3
 10  Przełaje (indywidualnie)

dziewczęta ur. 2002 i młodsze 

1. Wioletta Kitewska  SP 18
2. Weronika Barcz  SP 9 
3. Agata Szalpuk SP 9

 dziewczęta ur. 2000 i młodsze 

1. Aleksandra Wrocławska SP 2
2. Emilia Kalbarczyk SP 2
3. Weronika Krajner SP 30

chłopcy ur. 2002 i młodsi

1. Jakub Draszkiewicz SP 2
2. Oskar Radziewicz SP 2
3. Dominik Kuliziak SP 23

chłopcy ur. 2000 i młodsi

1. Damian Szymański SP 25
2. Adam Rzępołuch SP 7
3. Michał Błaszczyk SP 25
 11

 Mieszane sztafetowe biegi przełajowe

kl. IV: 18, 3, 2
kl. V: 22, 3, 2
kl. VI: 2, 10, 25
kl. IV: 18, 3, 2
kl. V: 22, 3, 2
kl. VI: 2, 10, 25
 12  Tenis stołowy (drużynowo) 1. SP 30
2. SP 13
3. SP Kat.
1. SP 29
2. SP 3
3. SP 30
 13  Szachy drużynowe (Otwarte MO)
1. SP 10
2. SP 3
3. SP 2
1. SP 10
2. SP 3
3. SP 2

 14

 Badminton 1. SP 18
2. SP 13
3. SP 25
1. SP 30
2. SP 18
3. SP 25

 15

 Łyżwiarstwo szybkie
 (drużynowe: chł. + dz.)

1. SP 22
2. SP 2
3. SP 6
1. SP 22
2. SP 2
3. SP 6
 16

 Baw się razem z nami
 (dot. klas I-III)

   

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

LP.  DYSCYPLINA SPORTOWA

MEDALIŚCI

(dziewczęta)

 MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa "2"   1. SP 7
  2. SP 29
  3. SP 30
  1. SP 7
  2. SP 19
  3. SP 25
 2  Piłka siatkowa "3"   1. 
  2. 
  3.
  1. SP 30
  2. SP 19
  3. SP 22
 3  Piłka siatkowa "4"   1. 7
  2. 15
  3. 30
  1. SP 22
  2. SP 25
  3. SP 30
 4  Koszykówka  1. SP 34
 2. SP 29
 3. SP 10
  1. SP 29
  2. SP 25
  3. SP 6
 5  Piłka ręczna (mini)     1. SP 7
  2. SP 22
  3. SP 25A
 6  Piłka nożna "5"   1.  SP 30
  2.  SP 7
  3.  SP Kat.
  1. SP 29
  2. SP 30
  3. SP 15
 7  Unihokej   1. SP 7
  2. SP 25
  3. SP 1
  1. SP 22
  2. SP 7
  3. SP 18
 8  Lekka atletyka (czwórbój)   1. SP 10
  2. SP 34
  3. SP 25
  1. SP 18
  2. SP 22
  3. SP 10
 9  Przełaje (sztafety)   1. SP 2
  2. SP 3
  2. SP 9
  1. SP 2
  2. SP 9
  3. SP 18
 10  Przełaje (indywidualnie)

Rocznik 2001 i mł.:
 1. Godlewska Iza (SP2)
 2. Wietrzykowska Julita (SP2)
 3. Kowalska Ola (SP7)

Roczniki 1999-2000:
 1. Sinitchine Zoja (SP2)
 2. Popławska Agata (SP2)
 3. Borodziuk Natalia (SP9)

 Roczniki 2001 i mł.:
 1. Krajewski Michał (SP_Kat.)
 2. Tyborowski Natan (SP7)
 3. Mościcki Jakub (SP 10)

 Roczniki 1999-2000:
 1. Bajorek Patryk (SP18)
 2. Wojtkowiak Kacper (SP2)
 3. Szalpak Damian (SP9)

 11

 Tenis stołowy

 (Otwarte Mistrzostwa Olsztyna -  indywidualnie)

  1.
  2.
  3.

 Klasy I-IV:

 1. Patryk Sadowski (SP29 Olsztyn)
 2. Arkadiusz Kucharski (ZS Płośnica)
 3. Gracjan Pretko (SP3 Olsztyn)

 Klasy V-VI:

 1. Jakub Chojnacki (SP Lidzbark Warm.)
 2. Krystian Kawiak (SP Ostróda)
 3. Kacper Petaś (SP Ostróda)

 12  Tenis stołowy (drużynowo)  
 
 13  Szachy drużynowe (Otwarte MO)
  1. SP 10 Olsztyn
  2. SP 30 Olsztyn
  3. SP 1 Ostróda
  1. SP 10 Olsztyn
  2. SP 30 Olsztyn
  3. SP 1 Ostróda

 14

 Badminton   1.  SP 7
  2. -
  3.
  1. SP 13
  2. SP 25
  3. SP 7

 15

 Łyżwiarstwo szybkie

 (drużynowe: chł. + dz.)

  1.
  2.
  3.
  1.
  2.
  3.
 16

 Baw się razem z nami

 (dot. klas I-III)

  1. SP 2
  2. SP 30
  3. SP 25
  1. SP 2
  2. SP 30
  3. SP 25

ROK SZKOLNY 2010/2011

LP.  DYSCYPLINA SPORTOWA

MEDALIŚCI

(dziewczęta)

 MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa "2"   1. SP 6
  2. SP 30
  3. SP 7
  1. SP 30
  2. SP 19
  3. SP 7
 2  Piłka siatkowa "3"   1. SP 7
  2. SP 15
  3. SP 25
  1. SP 25
  2. SP 22
  3. SP 30
 3  Piłka siatkowa "4"   1. SP 7
  2. SP 15
  3. SP 34
  1. SP 7
  2. SP 3
  3. SP 25
 4  Koszykówka  -   1. SP 34
  2. SP 6
  3. SP 29
 5  Piłka ręczna (mini)  -   1. SP 30
  2. SP 7
  3. SP 34
 6  Piłka nożna "5"   1. SP 30
  2. SP 18
  3. SP 25
  1. SP 30
  2. SP 29
  3. SP 22
 7  Unihokej   1. SP 25
  2. SP 7
  3. SP 6
  1. SP 1
  2. SP 7
  3. SP 22
 8  Lekka atletyka (czwórbój)   1. SP 10
  2. SP 2
  3. SP 18
  1. SP 2
  2. SP 30
  3. SP 34
 9  Przełaje (sztafety mieszane) kl.IV: SP3, SP2, SP30
kl. V: SP2, SP22, SP9
kl.VI: SP2, SP18, SP10
kl.IV: SP3, SP2, SP30
kl. V: SP2, SP22, SP9
kl.VI: SP2, SP18, SP10
 10  Tenis stołowy   1. SP 13
  2. SP 30
  3. SP Kat.
  1. SP 13
  2. SP 34
  3. SP 30
 11  Szachy (otwarte MO)   1. SP 10
  2. SP 3
  3. SP 9
  1. SP 10
  2. SP 3
  3. SP 9

 12

 Badminton   1. SP 13
  2. SP 10
  3. SP 2
  1. SP 13
  2. SP 25
  3. SP 10

 13

 Łyżwiarstwo szybkie (drużynowe: chł. +  dz.)   1. SP 2
  2. SP 22
  3. SP 6
  1. SP 2
  2. SP 22
  3. SP 6
 14  Baw się razem z nami (dot. klas I-III)   1. SP 30
  2. SP 25
  3. SP 33
  1. SP 30
  2. SP 25
  3. SP 33
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |