header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Medaliści Mistrzostw Olsztyna Szkół Ponadgimnazjalnych



ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych ,

gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

W imprezie wzięło udział : 508 uczniów / 229 dziewcząt i 279 chłopców / z 35 olsztyńskich szkół.

Szkoły Ponadgimnazjalne : LO III, LO V, LO VI, LO IX, LO XII, LO XIII,  ZSE-H, ZSChiO, ZSB, ZSM-E, LO CN-B. 

 

  Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta

ur. 2000 i młodsze - 12 zawodniczek                                                      ur. 1999 i starsze – 12 zawodniczek

1. Prusińska Małgorzata  LO VI                                                                 1. Komar Oliwia    ZSCHiO

2. Beń Weronika   LO VI                                                                           2. Jakubowska Klaudia   ZSCHiO

3. Muszyńska Paulina  ZSE-H                                                                    3. Białas Bogna    LO XII

4. Bielawska Weronika  LO VI                                                                   4. Kuklińska Klaudia   LO III

5. Wojnowska Katarzyna  LO VI                                                                5. Wilińska Katarzyna   LO III

6. Majewska Paulina  ZSB                                                                         6. Przygodzka Karolina   LO CN-B
 
Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

ur. 2000 i młodsi – 17 zawodników                                                              ur. 1999 i starsi - 39 zawodników

1. Zalewski Dominik  LO V                                                                           1.Jurgielewicz Damian  ZSE-H

2. Szymański Damian  LO V                                                                         2. Skarbek Michał   LO VI

3. Wiśniewski Michał  LO III                                                                        3. Sulikowski Maciej  LO III

4. Wikariak  Błażej  LO CN-B                                                                       4.Drozdowski Jakub  LO CN-B

5. Beń Józef   LO VI                                                                                    5. Figurski Damian  LO VII

6. Drossel Kacper   LO CN-B                                                                        6. Serewiś Maciej   LO III

Szkoły ponadgimnazjalne

 

szkoła

złote

srebrne

brązowe

ogółem

ZSCHiO

7

5

6

18

II LO

7

1

5

13

VIII LO

5

5

5

15

XII LO

5

3

3

11

ZSE

4

7

4

15

VI LO

3

2

1

6

XI LO

3

1

0

4

V LO

2

6

5

13

ZSE-H

2

4

2

8

ZSM-E

2

2

3

7

ZSEiT

2

1

4

7

III LO

1

3

2

6

IV LO

1

2

0

3

ZSB

1

1

4

6

I LO

0

1

1

2

IX LO

0

1

0

1

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

SZKOŁA

DYSCYPLINA

ZŁOTY

SREBRNY

BRĄZOWY

1.II LO

12

0

1

3

2.I LO

12

1

2

3

3.ZSE-H

11

1

1

2

4.ZSE

11

5

1

2

5.V LO

10

2

2

2

6.ZSB

9

0

2

0

7.ZSChiO

6

0

3

3

8.IV LO

5

2

0

1

9.VIII LO

5

2

0

0

10.III LO

5

1

1

0

       11.XII LO

4

1

2

0

      12.VI LO

4

0

0

1

13.ZSS

4

0

0

1

14.VII LO

4

2

2

0

15.ZSG-S

4

0

1

0

16.LO CN-B

4

2

1

2

17.IX LO

4

0

0

0

18.ZSM-E

3

0

1

0

19.ZSEiT

3

1

0

2

20.T 8

3

0

0

1

21.X LO

1

1

1

0

 

 

Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

III LO

I LO

II LO

Siatkówka

VIII LO

VII LO

V LO

Tenis stołowy

ZSE

ZSB

ZSEiT

„5” Piłkarskie

ZSEiT

ZSB

ZSS

Piłka ręczna

ZSE

ZSM-E

ZSEiT

Unihokej

I LO

XII LO

ZSE

Mieszane biegi przełajowe + dziewczyny

XII LO

LO CNB-Feniks

II LO

Sztafetowe biegi przełajowe

CN-B LO

ZSE

VI LO

Szachy drużynowe

IV LO

XII LO

ZSE-H

Indywidualne i drużynowe zawody LA

ZSE

ZSChiO

I LO

Indywidualne biegi przełajowe

Ur.1999r  IV LO

X LO

CN-B LO

Ur.1998r  ZSE-H

II LO

CN-B LO

 

  Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta

 

 

Dyscyplina

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Koszykówka

VII LO

I LO

ZSChiO

Siatkówka

VII LO

V LO

IV LO

Tenis stołowy

ZSE

ZSCHiO

ZSE-H

„5” Piłkarskie

V LO

ZSG-H

ZSCHiO

Piłka ręczna

Nie odbyły się

 

 

Unihokej

ZSE

ZSE-H

II LO

Indywidualne i drużynowe zawody LA

VIII LO

ZSChiO

I LO

Sztafetowe biegi przełajowe

CN-B LO

III LO

V LO

Indywidualne biegi przełajowe

Ur.1999r  V LO

VII LO

ZSE

Ur.1998r  X LO

V LO

ZSCHiO

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2014/2015

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa 1. IV LO
2. XII LO
3. VII LO
1. VII LO
2. IV LO
3. VIII LO
 2  Koszykówka 1. VII LO
2. V LO
3. I LO
1. II LO
2. IV LO
3. III LO
 3  Piłka ręczna 1. II LO
2. ZSE
3. III LO
 
 4  Piłka nożna "5" 1. ZSG-S
2. II LO
3. V LO
1. V LO
2. I LO
3. ZSS
 5  Unihokej 1. XII LO
2. ZSE
3. II LO
1. ZSE-H
2. I LO
3. II LO
 6 Piłka siatkowa 1. IV LO
2. XII LO
3. VII LO
1. VII LO
2. IV LO
3. VIII LO
 7  Biegi przełajowe (sztafety) 2. V LO
3. ZSE
1. ZSE
2. VI LO
3. ZSB
8  Biegi przełajowe     
 9 Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. XII LO
2. LO CN-B Feniks
3. ZSB
1. XII LO
2. LO CN-B Feniks
3. ZSB
 10

 Tenis stołowy
 (Drużyna)

1. I LO
2. ZSE-H
3. ZSE
1. ZSEiT
2. I LO
3. ZSME
 10  Szachy (Otwarte MO)
1. II LO
2. IV LO
3. XII LO
1. II LO
2. IV LO
3. XII LO
 11  Siatkówka plażowa    
12 Szachy (drużyna)    
13 Lekka atletyka 1. V LO
2. IV LO
3. VIII LO
1. ZSEiT
2. V LO
3. ZSE
 14  Żeglarstwo  

ROK SZKOLNY 2013/2014

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa 
   
 2  Koszykówka VII LO OLSZTYN
ZSZ nr 2 Działdowo
ZSZiO Nidzica
1. II LO
2. III LO
3. XII LO
 3  Piłka ręczna 1. ZSE
2. II LO
3. V LO
1. VIII LO
2. ZSE
3. VI LO
 4  Piłka nożna "5" 1. V LO
2. ZSE
3. IV LO
1. ZSEiT
2. ZSGS
3. ZSEH
 5  Unihokej 1. XII LO
2.ZSE
3. I LO
1. ZSEH
2. XII LO
3. I LO
 6 Piłka siatkowa 1. IV LO
2. V LO
3. VIII LO
1. VII LO
2. V LO
3. VIII LO
 7  Biegi przełajowe (sztafety) 1. X LO
2. ZSE
3. ZSCHiO
1. X LO
2. ZSE
3. ZSCHiO
 8  Biegi przełajowe 

dziewczęta ur. 1997 i młodsze

1. Prutkowska Michaela X LO
2. Stamińska Dominika XII LO
3. Ziółkowska Paulina X LO

dziewczęta ur. 1996 i starsze

1. Pacholczyk Adrianna IV LO
2. Milanowskia Beata IV LO
3. Syczewska Marlena T 8

chłopcy ur. 1997 i młodsi

1. Jackiewicz Mateusz IV LO
2. Staruch Jan XIII LO
3. Rymarczyk Daniel T 7

chłopcy ur. 1996 i starsi

1. Misiewicz Michał IV LO
2. Małż Marek ZSEiT
3. Mader Rafał IV LO
 9  Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. IV LO
2. ZSB
3. ZSE
1. IV LO
2. ZSB
3. ZSE
 10  Tenis stołowy
 (Drużyna)
1. V LO
2. I LO
3. ZSGS
1. ZSEiT
2. ZSEH
3. I LO
 10  Szachy (Otwarte MO)    
 11  Siatkówka plażowa 1. V LO
2. VII LO
3. XI LO
1. XI LO
2. VIII LO
3. II LO
12  Szachy (drużyna) 1. IV LO
2. II LO
3. ZSEiT
1. IV LO
2. II LO
3. ZSEiT
13  Lekka atletyka 1. V LO
2. IV LO
3. X LO
1. X LO
2. ZSME
3. ZSB
 14  Żeglarstwo 1. 
2. 
3.

ROK SZKOLNY 2012/2013

1. Paweł Mielnicki ZSB
2. Wiktor Walewacz ZSME
3. Krzysztof Sokół ZSEiT

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa
   
 2  Koszykówka 1. VII LO
2. II LO
3. V LO
1. III LO
2. II LO
3. XII LO
 3  Piłka ręczna 1. V LO
2. ZSE
3. IX LO
1. VIII LO
2. ZSE
3. VI LO
 4  Piłka nożna "5" 1. I LO
2. ZSE
3. IV LO
1. V LO
2. X LO
3. ZSS
 5  Unihokej 1. I LO
2. XII LO
3. IX LO
1. ZSEH
2. I LO
3. XII LO
 6  Piłka siatkowa 1. V LO
2. IV LO
3. VIII LO
1. VIII LO
2. V LO
3. VII LO
 7  Biegi przełajowe (sztafety) 1. IV LO
2. V LO
3. ZSE
1. ZSB
2. IV LO
3. ZSME
 8  Biegi przełajowe 1. Adrianna Pacholczyk IV LO
2. Anna Kłoczko IV LO
3. Magdalena Prusik IV LO

dziewczęta ur. 1993 i młodsze

1. Martyna Strucińska X LO
2. Karolina Kumińska ZSChiO
3. Daria Kicka ZSChiO
1. Michał Misiewicz IV LO
2. Szymon Lipiński VI LO
3. Piotr Ilski X LO

chłopcy ur. 1996 i młodsi

1. Paweł Mielnicki ZSB
2. Wiktor Walewacz ZSME
3. Krzysztof Sokół ZSEiT
 9  Mieszane sztafetowe biegi przełajowe 1. IV LO
2. ZSB
3. ZSE
1. IV LO
2. ZSB
3. ZSE
 10

 Tenis stołowy
 (Drużyna)

1. I LO
2. ZSGS
3. V LO
1. I LO
2. ZSEiT
3. ZSEH
 10  Szachy (Otwarte MO)    
 11  Siatkówka plażowa 1. V LO
2. VII LO
3. XI LO
1. XI LO
2. VIII LO
3. II LO
12  Szachy (drużyna) 1. IV LO
2. ZSEiT
3. II LO
1. IV LO
2. ZSEiT
3. II LO
13  Lekka atletyka 1. V Lo
2. IV LO
3. X LO
1. X LO
2. ZSME
3. ZSB
 14  Żeglarstwo   1.
  2.
  3.

ROK SZKOLNY 2011/2012

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa
  1. V LO
  2. IV LO
  3. I LO
  1. VII LO
  2. V LO
  3. VIII LO
 2  Koszykówka   1. VII LO
  2. VI LO
  3. V LO
  1. III LO
  2. II LO
  3. ZSM-E  
 3  Piłka ręczna

  1. ZSE
  2. V LO
  3.VIII LO

  1. VIII LO
  2. V LO
  3. VI LO
 4  Piłka nożna "5"   1. VIII LO
  2. ZSE
  3. V LO
  1.
  2.
  3.
 5  Unihokej   1. I LO
  2. ZSE-H
  3. XII LO
  1. I LO
  2. VI LO
  3. ZSE-H
 6  Lekka atletyka (drużynowo)   1. V LO
  2. I LO
  3. ZSChiO
  1. ZSE
  2. ZSEiT
  3. IV LO
 7  Biegi przełajowe (sztafety)   1. V LO
  2. IV LO
  3. ZSGS
  1. ZSB
  2. IV LO
  3. ZSEH
 8  Biegi przełajowe (sztafety)   Roczniki 1995 i mł.:
  1. Strucińska Daria (X LO)
  2. Płotnikowska Monika (ZSE)
  3. Kowali Monika (ZSE)
  Roczniki 1993-1994:
  1. Strucińska Martyna (X LO),
  2. Kielak Weronika (IV LO)
  3. Duda Aleksandra (VIII LO)
  Roczniki 1995 i mł.:
  1. Barczewski Mateusz (X LO)
  2. Misiewicz Michał (IV LO)
  3. Hader Rafał (IV LO)
  Roczniki 1993-1994:
  1. Najmowicz Paweł (X LO)
  2. Herman Szymon (ZSGS)
  3. Just Seweryn (ZSB)
 9

 Tenis stołowy

(Otwarte MO - indywidualnie)

-
  1. Cezary Bossowski (ILO Olsztyn)
  2. Konrad Bobryk ( ILO Ełk)
  3. Mateusz Pankowski (ZSEiT Olsztyn)
 10

 Tenis stołowy

 (Drużyna)

  1. I LO
  2. VIII LO
  3. V LO
  1. ZSEiT
  2. I LO
  3. ZSEH
 10  Szachy (Otwarte MO)
  1. ZS 1 Działdowo
  2. ZSB Olsztyn
  3. ZSEiT Olsztyn
  1. ZS 1 Działdowo
  2. ZSB Olsztyn
  3. ZSEiT Olsztyn
 11  Siatkówka plażowa   1. V LO
  2. IX LO
  3. V LO
  1. V LO
  2. XI LO
  3. II LO
 12  Żeglarstwo   1.
  2.
  3.

ROK SZKOLNY 2010/2011

 LP.  DYSCYPLINA SPORTU

 MEDALIŚCI

(dziewczęta)

MEDALIŚCI

(chłopcy)

 1  Piłka siatkowa
  1. V LO
  2. IV LO
  3. VIII LO

 GRUPA 1:

  1. VIII LO
  2. VII LO
  3. V LO

 GRUPA 2:

  1. I LO
  2. ZSEH
  3. ZSE
 2  Koszykówka   1. VII LO
  2. I LO
  3. V LO
  1. III LO
  2. XI LO
  3. V LO
 3  Piłka ręczna  -   1. VII LO
  2. V LO
  3. VI LO
 4  Piłka nożna "5"   1. I LO
  2. V LO
  3. ZSGS
  1. X LO
 2. V LO
 3. I LO
 5  Unihokej   1. ZSEH
  2. I LO
  3. XII LO
  1. ZSEH
  2. I LO
  3. IX LO
 6  Lekka atletyka (drużynowo)   1. V LO
  2. I LO
  3. VII LO
  1. ZSE
  2. X LO
  3. ZSB
 7  Biegi przełajowe (sztafety)   1. IV LO
  2. VII LO
  3. ZSE
  1. ZSB
  2. ZSE
  3. ZSEH
 8  Tenis stołowy   1. I LO
  2. VIII LO
  3. V LO
  1. ZSEiT
  2. ZSB
  3. II LO
 9  Szachy (otwarte MO)   1. IV LO
  2. ZSZ Ostróda
  3. VII LO
  1. IV LO
  2. ZSZ Ostróda
  3. VII LO
 10  Siatkówka plażowa   1. LO V
  2. LO V
  3. LO IV
  1. LO VIII
  2. LO VIII
  3. V LO
 11  Żeglarstwo   1. I LO
  2. ZSME
  3. IV LO
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |