header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Plany imprez sportowych na lata 2012-2014



MISTRZOSTWA OLSZTYNA SZS

NAZWA IMPREZY TYPY SZKÓŁ OKRESY MIEJSCE
Mistrzostwa Olsztyna SZS SP, G, SPG II-VI; IX - XII OSiR, obiekty szkolne, inne

 

LP. NAZWA IMPREZY SZKOŁY*
 1  Drużynowe zawody w szachach  SP, G, SPG
 2
 Mini-piłka siatkowa dziewcząt „2-ki”  SP
 3  Mini-piłka siatkowa dziewcząt „3-ki”  SP
 4
 Mini-piłka siatkowa dziewcząt  „4-ki”  SP
 5  Mini-piłka siatkowa chłopców „2-ki”  SP
 6  Mini-piłka siatkowa chłopców „3-ki”  SP
 7  Mini-piłka siatkowa chłopców „4-ki”  SP
 8  Mini-koszykówka dziewcząt  SP
 9  Mini-koszykówka chłopców  SP
 10  Mini-piłka ręczna dziewcząt  SP
 11  Mini-piłka ręczna chłopców  SP
 12  Łyżwiarstwo szybkie dziewcząt i chłopców  SP
 13  Unihokej dziewcząt  SP
 14  Unihokej chłopców  SP
 15  Badminton drużynowy dziewcząt i chłopców  SP
 16  Czwórbój LA dziewcząt i chłopców  SP
 17  Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców  SP, G, SPG
 18  Piłka nożna -5-tki” dziewcząt  SP
 19  Piłka nożna -„5-tki” chłopców  SP
 20  Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców  SP, G, SPG
 21  Zawody drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców  SP
 22  Koszykówka dziewcząt
 G
 23  Koszykówka chłopców  G
 24  Łyżwiarstwo szybkie dziewcząt i chłopców  G
 25  Piłka siatkowa dziewcząt  G
 26  Piłka siatkowa chłopców  G
 27  Unihokej dziewcząt  G
 28  Unihokej chłopców  G
 29  Badminton drużynowy dziewcząt i chłopców  G
 30  Piłka ręczna dziewcząt  G
 31  Piłka ręczna chłopców  G
 32  Piłka nożna „5-tki” dziewcząt  G
 33  Piłka nożna zespołów 11-osobowych chłopców  G
 34  Siatkówka plażowa dziewcząt  G
 35  Siatkówka plażowa chłopców  G
 36  Indywidualne i drużynowe zawody LA dziewcząt i chłopców  G
 37  Zawody drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców  G
 38  Piłka siatkowa dziewcząt  SPG
 39  Piłka siatkowa chłopców  SPG
 40  Koszykówka dziewcząt  SPG
 41  Koszykówka chłopców  SPG
 42  Halowe „5-tki” piłkarskie dziewcząt  SPG
 43  Unihokej dziewcząt  SPG
 44  Unihokej chłopców  SPG
 45  Indywidualne i drużynowe zawody LA dziewcząt i chłopców  SPG
 46   „5-tki” piłkarskie chłopców  SPG
 47  Zawody drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców  SPG
 48  Piłka ręczna dziewcząt  SPG
 49  Piłka ręczna chłopców  SPG
 50  Siatkówka plażowa dziewcząt  SPG
 51  Siatkówka plażowa chłopców  SPG
 52
Mieszane Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców SP, G, SPG
 53 Zawody drużynowe w pływaniu SP, G, SPG

LEGENDA:

SP - szkoły podstawowe

G - gimnazja

SPG - szkoły ponadgimnazjalne

Uwaga
1. Wykaz proponowanych imprez w dyscyplinach objętych współzawodnictwem sportowym SZS młodzieży szkół Olsztyna może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatorów, np. brak zgłoszeń (w przypadku imprez rozpoczynających się we wrześniu każdego roku szkolnego) czy niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ograniczenie liczby imprez może być również spowodowane nadmiernym wzrostem kosztów organizacji (ceny transportu, zakwaterowania, wyżywienia, wynajmu obiektów, opłat sędziowskich, itp.).
2. Zadanie będzie realizowane w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, szkolnych i innych, np. AZS UWM

 

INNE IMPREZY

LP. NAZWA IMPREZY SZKOŁA TERMIN MIEJSCE
 1 „Bawmy się razem” - impreza organizowana dla dzieci z klas I-III (zabawa połączona z elementami sportowej rywalizacji) SP VI Hala „Urania"
 2 Sztafetowe Biegi Przełajowe z okazji Święta 3 Maja SP, G, SPG V  
 3 Otwarte indywidualne mistrzostwa Olsztyna w tenisie stołowym uczniów szkół SP, G, SPG XI
 4 Mikołajkowy turniej halowej piłki nożnej uczniów klas czwartych SP XII Hala „Urania”
 5 „Czwartki Lekkoatletyczne” SP V-VI, IX-X Stadion AZS UWM
 6 Organizacja lub wsparcie innych imprez okolicznościowych SP, G, SPG I-VI, IX-XII
 7 Spotkanie z nauczycielami podsumowujące rok szkolny oraz konferencja nauczycieli w-f

VI, IX

 8  Zawody rejonowe, regionalne i wojewódzkie oraz start w imprezach krajowych lub międzynarodowych
SP, G, SPG I-VI, IX-XII  

1. Organizacja lub wsparcie innych imprez okolicznościowych, nie ujętych w kalendarzu SZS i harmonogramu „B” ma się przyczynić do spopularyzowania różnych form rekreacji ruchowej czy rywalizacji sportowej (np. mistrzostwa Olsztyna w żeglarstwie, mikołajkowy turniej bowlingowy, rywalizacja międzyosiedlowa szkół, mistrzostwa Smoczych Łodzi, liga mistrzów bowlingu czy Memoriał Doroszuka).
2.  Projekt „Dla wspólnego dobra” stanowi integralną część systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mistrzostwa szkół podstawowych
- Gimnazjada – mistrzostwa gimnazjów
- Licealiada – mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych.

Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |